Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

YOLO – pożyczone pieniądze na karcie płatniczej a nie przelewem

Pożyczka pozabankowa bez posiadania konta bankowego? Tak, teraz to możliwe… I choć większość firm pożyczkowych wymaga od pożyczkobiorcy aby ten posiadał swoje własne konto bankowe w celu przekazania na to konto pożyczonych pieniędzy, firma YOLO poszła w innym kierunku. Pożyczka w formie karty płatniczej, niby kredytówka, to główne założenie tej firmy pożyczkowej. Nie musimy posiadać tutaj żadnego konta w żadnym banku. Pieniądze otrzymamy wraz z kartą płatniczą YOLO, a wszystko to przyjdzie na nasz adres zamieszkania. Przydatna forma pożyczania gdy z bankiem nie chcemy bądź nie mamy za dożo wspólnego.

Yolo pożyczka na 19% RRSO

Od kogo pożyczamy w YOLO ?

Firma Yolo to spółka która od wielu lat jest już notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (patrz kartę spółki: link) i choć może większości z nas nazwa ta jest obca, to może jednak co niektórym obił się o uszy inny produkt tej firmy – Karta Trzynastka. Nie jest więc to firma krzak działająca od wczoraj, tylko prężnie rozwijająca się firma pożyczkowa w Polsce.

Adres spółki:

YOLO S.A.

ul. Twarda 18

00-105 Warszawa

NIP: 897-170-21-86

 

Regon: 020023793

KRS: 0000372319

tel. 22 228 28 28

Jak pożyczyć w YOLO ?

Na stronie www.yolo.pl dostępny jest formularz, dzięki któremu możemy wnioskować o kredyt w kwocie do 8000 zł na maksymalnie 36 miesięcy. O pożyczkę możemy się starać będąc w wieku od 22 do 70 lat i tylko jeśli nie figurujemy jako dłużnik w BIG i BIK. Poza tym oczywiście jest wymóg bycia pełnoletnim obywatelem RP.

To, czy otrzymamy kredyt w tej firmie czy nie, zależy oczywiście od zdolności kredytowej. Również kwota pożyczki może być inna niż ta o którą wnioskujemy. To również jest zależne od naszych możliwości późniejszej spłaty kredytu.

YOLO suwak

Pożyczka w formie karty – fajnie czy nie ?

Tak, w tej firmie nie dostaniemy pieniędzy do ręki. Nie dostaniemy ich też na nasze konto bankowe. Za to dostaniemy je w postaci karty płatniczej (jakby kredytowej) i dopiero po jej fizycznym otrzymaniu będziemy mogli korzystać z przyznanych środków.

Pamiętać tylko musimy o jednej sprawie. O ile wydawanie pieniędzy na karcie w sklepie czy przez internet nic nas nie będzie kosztować (bo to jest karta VISA i działa całkiem tak samo jak każda inna karta VISA), to już wypłata pieniędzy z tej karty będzie nas kosztować. I to niezależnie z jakiego bankomatu sobie wypłacimy pieniądze.

Ważne !

Opłata za wypłacenie pieniędzy z bankomatu kosztuje tutaj zawsze 5 zł, niezależnie od kwoty wypłaty

Sprawdzenie zaś salda w bankomacie – czyli tego ile nam pieniędzy jeszcze pozostało na karcie – kosztuje zawsze 1,50 zł. O taką kwotę zostanie pomniejszone saldo dostępnych środków na karcie.

Koszty takiego kredytu

Firma ta opisuje swój produkt pożyczkowy bardzo atrakcyjnie, tzn. chwali się tym, że pożyczka jest oprocentowana na 19% RRSO. Oznacza to, że faktycznie koszty takiego kredytu byłyby naprawdę niskie. Dla przykładu podaję w tabeli kilka możliwości pożyczonych kwot oraz wysokość odsetek jakie trzebaby zapłacić biorąc taki kredyt. Jak widać ten kredyt naprawdę nie jest zły, biorąc pod uwagę te koszty (odsetki):

 

Kwota pożyczkiOkres (miesiące)RataDo oddaniaRRSO
5000 zł12458 zł5496 zł19 %
5000 zł24249 zł5976 zł19 %
8000 zł24398 zł9552 zł19 %
8000 zł36288 zł10368 zł19 %

 

Jak spłacić zadłużenie w YOLO ?

No właśnie, przecież nikt nam nie daje tutaj pieniędzy za darmo. Każdą pożyczkę trzeba spłacać – również tą w YOLO. Firma ta udostępni nam specjalny numer konta, na który co miesiąc trzeba będzie wpłacać pieniądze (przelewem lub na poczcie). O kwotach jakie będziemy musieli spłacać oraz o terminie spłaty, będziemy powiadamiani emailem oraz w formie wiadomości sms na naszą komórkę. Poza tym każdy klient YOLO ma dostęp do strefy klienta, gdzie na bieżąco może sobie sprawdzić stan bieżącego zadłużenia.

Promocje, promocje, szukamy promocji…

No tak, ale dlaczego firma pożyczająca pieniądze w systemie ratalnym znalazła się na mojej stronie o darmowych pożyczkach ? A to dlatego że faktycznie kiedy oddamy całą pożyczoną kwotę od YOLO w terminie 30 dni, to firma nie policzy nam za to ani grosza! Czyli oddajemy w 30 dni to co pożyczyliśmy, bez obaw o koszty tego kredytu.

I nie ważne czy pożyczona kwota to będzie 1000 zł czy 8000 zł. Jak zapewnia firma Yolo na swojej stronie www.yolo.pl, pożyczka spłacona w 30 dni jest za darmo.

Jeśli zatem szukasz teraz dodatkowych środków na swoje prywatne potrzeby i nie chcesz aby pożyczona kwota została tobie przelana na twoje konto bankowe, bądź też nie posiadasz takowego konta w żadnym banku, to warto zastanowić się nad taką formą pożyczenia pieniędzy – w postaci karty płatniczej od firmy pożyczkowej YOLO.

 

 

YOLO - przejdź na stronę firmy

 

Aktualizacja 18.02.2019

Od dzisiaj firma YOLO zmienia sposób udostępniania pożyczonej gotówki. Już nie ma możliwości wzięcia pożyczki w formie karty płatniczej. Teraz pieniądze otrzymasz przelewem lub możesz odebrać je na poczcie.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x