Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wyższe limity pożyczek w Miloan – również dla nowych klientów firmy

Od niedawna, zarówno nowi jak i obecni klienci firmy pożyczkowej Miloan, mają możliwość pożyczenia wyższych kwot podczas składania wniosku. Firma ta bowiem podniosła limity i klienci mogą teraz pożyczyć:

  • do 2000 zł – w przypadku gdy po raz pierwszy pożyczamy w tej firmie (do tej pory była to kwota 1500 zł)
  • do 5000 zł – kiedy już po raz piąty (lub kolejny) pożyczamy w Miloan (najwyższa możliwa kwota pożyczki)

Takie przynajmniej kwoty widnieją gdy zamierzamy teraz sięgnąć po kredyt poprzez stronę internetową https://miloan.pl.

Pierwsza promocyjna pożyczka w Miloan do 2000 zł

Regulamin w Miloan – mały błąd ?

Patrząc jednak na regulamin dostępny na tej samej stronie firmy Miloan (pod adresem https://miloan.pl/documents/regulamin-3f), a który to mówi o promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” można się doczytać, że (pkt. 2-6) w firmie tej promocyjna pożyczka (czyli ta za 0 zł dla nowych klientów) nie może przekroczyć 5000 zł.

Miloan fragment regulaminu


O co tu więc chodzi?


Przecież na stronie głównej suwak nie pozwala nowym klientom na wzięcie tak wysokiej kwoty 5000 zł gdy po raz pierwszy aplikujemy tam o kredyt. Skąd bierze się zatem taki zapis w regulaminie?

Czy to oznacza że wybierając suwakiem 5000 zł i będąc jednocześnie nowym klientem, otrzymam jednak pożyczkę do 5000 zł w tej promocji? Czy jednak to błąd w regulaminie?

Po konsultacji telefonicznej z infolinią dowiedziałem się, że w regulaminie jednak najprawdopodobniej powstał błąd. Promocyjna pożyczka dla nowych klientów jest w kwocie do 2000 zł, a wyższe kwoty są dostępne, ale tylko kiedy bierzemy kredyt po raz kolejny w tej firmie.

Spodziewać się można, że niebawem ten błędny zapis w regulaminie zostanie jednak poprawiony.

Jeśli więc szukasz takiej promocyjnej pożyczki w której oddajesz tyle co pożyczyłeś, to w Miloan taki kredyt uzyskasz – ale do kwoty 2000 zł. Firmy oferujące natomiast wyższe kwoty znajdziesz na stronie głównej.

 

Miloan - przejdź na stronę firmy

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x