Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wygraj telewizor Samsung 55 cali w Świątecznym Konkursie w Alfakredyt

Firma Alfakredyt oferująca pożyczki krótkoterminowe przygotowała dla swoich stałych klientów Świąteczny Konkurs, w którym w nagrodę za udzielenie oryginalnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, wygrać można telewizor – i to nie byle jaki!

pierwsza pożyczka w Alfakredyt

 

Ważne

Konkurs organizowany jest w terminie od 01.12 do 16.12.2018 i przeznaczony tylko dla osób które już wcześniej korzystały z usług Alfakredyt.

Aby móc wziąć udział w tym konkursie należy:

  1. Mieć wzięty kredyt w Alfakredyt przed dniem 1 grudnia 2018 i spłacić go również przed 1 grudnia 2018 lub ewentualnie spłacić do czasu zakończenia promocji czyli do 16 grudnia 2018 oraz
  2. Wziąć kolejny kredyt w Alfakredyt w czasie trwania tej promocji czyli między 1 a 16 grudnia 2018.

Następnie należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe:


„Jaki jest Twój pomysł na spędzanie zimowych wieczorów ?”


Odpowiedź na to pytanie należy wysłać emailem na adres konkurs@alfakredyt.pl. Pamiętać trzeba aby email był wysłany z tego samego emaila, którym logujemy się jako klient na swój profil na stronie https://www.alfakredyt.pl. Ponadto należy zamieścić w emailu dopisek: „Świąteczny konkurs”, a sama odpowiedź nie może być dłuższa niż 500 znaków (ze spacjami).

Jury konkursowe wyłoni najlepszą odpowiedź w dniu 18 grudnia 2018, a najlepsza wiadomo – powinna być oryginalna i pomysłowa. Odpowiedź ta zostanie nagrodzona telewizorem.

Niestety, w regulaminie nie ma wzmianki o tym jaki to będzie telewizor. Jednak jak się dowiedziałem od konsultantów tej firmy, będzie to duży, 55-calowy Samsung. Myślę więc że warto wziąć udział w tym konkursie, jeśli potrzebujemy teraz przed Świętami gotówki i jednocześnie już wcześniej braliśmy kredyt w Alfakredyt.

 

AlfaKredyt - przejdź na stronę firmy

 

 

Regulamin konkursu „Świąteczny konkurs w Alfakredyt”: tutaj

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x