Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wygraj bon 2000 zł na wymarzone wakacje biorąc pożyczkę w Net Credit

Ferie się skończyły a ty jesteś w dołku finansowym i potrzebujesz dodatkowych środków – to zapewne sytuacja wielu Polaków. Jeśli podobna dotyka też ciebie, to może warto skorzystać z oferty pożyczkowej jaką teraz oferuje firma Net Credit? Dlaczego akurat ta firma a nie inna? A to dlatego że właśnie teraz biorąc pożyczkę w Net Credit, mamy możliwość wygrania bonu turystycznego Itaka o wartości aż 2000 zł!

Net Credit wygraj wakacje marzeń

A żeby było jeszcze ciekawiej, takich nagród w tym konkursie firma Net Credit ma aż 10 sztuk. Wymyślając tylko slogan reklamowy możemy stać się właścicielami jednego z tych bonów.

Konkurs „Wakacje z Net Credit” organizowany jest dla tych osób, które w okresie między 25.02.2019 a 31.03.2019 wezmą pożyczkę w firmie Net Credit. Nie istotne jest to, czy tę pożyczkę bierzesz po raz pierwszy czy też nie. W konkursie tym możesz wziąć udział nawet, gdy po raz pierwszy będąc klientem tej firmy otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem RRSO 0%, czyli bez kosztów – oddajesz w takiej sytuacji tylko tyle ile pożyczyłeś. Warunkiem jest spłata całości w ciągu 30 dni.

Net Credit suwakWnioskując o pożyczkę w Net Credit otrzymasz dostęp do Profilu Klienta gdzie chcąc uczestniczyć w tym konkursie musisz podać tam odpowiedź na pytanie konkursowe. W sumie to nie jest pytanie, tylko jest to wymyślenie sloganu reklamowego dla marki Net Credit. Na jego udzielenie mamy czas do końca marca 2019 roku.

Nagrodą w tym konkursie jest bon o wartości 2000 zł który można będzie wykorzystać w firmie Itaka (firma zajmująca się organizowaniem i sprzedażą wycieczek) do 30.01.2021 roku.

Itaka logo

No i wiadomo, jak to jest w takich konkursach. Im odpowiedź będzie bardziej pomysłowa tym oczywiście ma większe szanse na wygranie nagrody. To już będzie oceniać jury tego konkursu.

Jeśli więc masz teraz mus brania pożyczki to może warto sprawdzić ofertę firmy Net Credit. Nowy klient otrzyma tu bowiem pierwszą pożyczkę za darmo – do 3000 zł – pod warunkiem jej spłaty w terminie (30 dni). Nie trzeba więc w tym wypadku martwić się o koszty z nią związane.

Za kolejnym razem można w tej firmie pożyczyć kwoty do 5000 zł, jednak zawsze termin spłaty jest ten sam – 30 dni.

Zainteresowany konkursem pożyczkowym lub samą pożyczką? Przejdź zatem na stronę Net Credit i sprawdź ich ofertę:

 

NetCredit - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin konkursu „Wakacje z Net Credit”: tutaj

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x