Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wygraj 5000 zł w konkursie „Love w lutym” biorąc pożyczkę na Pozyczkaplus.pl

Dawno już nie mieliśmy do czynienia z promocjami w których do wygrania są pieniądze – aż do teraz. Na stronie firmy oferującej pożyczki pozabankowe Pożyczka Plus pojawiła się bowiem promocja walentynkowa „Love w lutym w której to klienci tej firmy mają szansę wygrania aż 5000 zł – jako nagrody głównej. Poza tym promocja ta zapewnia aż 6 nagród pocieszenia w wysokości 500 zł każda.

Love w lutym konkurs pożyczkaplus

Wystarczy, że w okresie trwania tej promocji, czyli między 7.02.2019 a 28.02.2019 roku weźmiemy pożyczkę w tej firmie i następnie za pomocą formularza dostępnego na stronie https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl dokończymy zdanie: „Wymarzone walentynki to…”, a zakwalifikujemy się do tej promocji i będziemy mieli szansę na fajną nagrodę:

  1. Nagroda główna – 5000 zł
  2. Sześć nagród dodatkowych – 500 zł

Ważne jest oczywiście aby nasza odpowiedź była kreatywna, gdyż taka zapewne w ocenie Jury będzie dopiero mogła mieć większe szanse na wygranie nagrody głównej.

 

Pożyczka Plus – o jakie pożyczki tutaj chodzi

W firmie tej  mamy możliwość otrzymania kwoty kredytu do 8000 zł na maksymalnie 45 dni. Jednak warto wiedzieć, że gdy po raz pierwszy sięgamy po kredyt w tej firmie do kwoty 2000 zł i na okres do 30 dni, to taką pożyczkę oddajemy w kwocie jaką pożyczyliśmy – żadnych odsetek czy opłat manipulacyjnych.

Biorąc pod uwagę tę promocję myślę że warto wziąć teraz kredyt właśnie w Pożyczka Plus. Trochę pogłówkować, zastanowić się nad odpowiedzią na pytanie konkursowe, a nuż widelec to właśnie Tobie taka nagroda 5000 zł przypadnie.

Regulamin tej promocji „Love w lutym” znajdziesz: tutaj

 

Pożyczka Plus - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x