Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

„Witaj szkoło!” – konkurs w LoanMe z nagrodami dla każdego

LoanMe – firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych (przy czym spłacając w ciągu 30 dni pożyczka jest bez odsetek) organizuje konkurs „Witaj szkoło!” dla swoich klientów z okazji nadchodzącego roku szkolnego. Do wygrania plecaki i piórniki w pełni wyposażone. Ciekawostką jest to, że wygrywa każdy…

LoanMe - lekka pożyczka online

Wystarczy w czasie trwania tej promocji czyli między 22.08.2018 a 9.09.2018 roku wziąć pożyczkę w LoanMe (link do strony: tutaj) oraz przesłać na adres kontakt@loanme.pl zdjęcia (lub maksymalnie do 5 zdjęć) swojego dziecka na którym będzie pokazane jak przygotowuje się do szkoły. Ważne aby w tytule emaila wpisać: „Witaj szkoło!”

Nagrody

Najciekawsze 3 prace (zdjęcia) zostaną nagrodzone w następujący sposób:

  1. Nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca – 1000 zł oraz plecak z wyposażeniem
  2. Drugie i trzecie miejsce – plecak materiałowy LoanMe z wyposażeniem

Najciekawsze jest jednak to, że wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymają nagrody. Będą to piórniki z wyposażeniem.

Laureaci najlepszych trzech zdjęć zostaną poinformowani o wygranej do 16 września 2018 roku.

Jak widać firma LoanMe zrobiła niezłą promocję. Nagradzanie każdego uczestnika konkursu to fajny gest. Biorąc pożyczkę w tej firmie mamy co prawda do wyboru trzy okresy trwania pożyczki: 5, 17 i 130 tygodni, jednak pamiętać trzeba, że oddając każdą z nich przed terminem 30 dni, nie poniesiemy żadnych kosztów jej wzięcia – zarówno odsetki, prowizja jak i RRSO w tym wypadku wyniesie 0%.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x