Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Weź pożyczkę w Vivus i otrzymaj bon wakacyjny 500 zł na fly.pl

Kolejna promocja Vivusa – tym razem dla każdego klienta

Tak, teraz każdy klient Vivusa który weźmie u nich pożyczkę w okresie od 16 maja do 30 czerwca 2017 roku otrzyma prezent w postaci bonu o wartości 500 zł. Jest to bon który można wykorzystać tylko na stronie internetowej firmy fly.pl do końca 2017 roku. Firma ta jak wiadomo oferuje już nie tylko same przeloty ale przede wszystkim wycieczki.

Vivus - promocja - bon 500 zł

Bon ten możemy wykorzystać podczas składania zamówienia np. wycieczki na stronie fly.pl, jednak jedyne na co nie możemy przeznaczyć tego bonu to zakup biletu lotniczego.

Nie jest natomiast istotne czy bierzemy w firmie Vivus pierwszą pożyczkę (przypomnijmy – pierwsza pożyczka w Vivus jest bez odsetek i do do kwoty 3000 zł !), czy też kolejny raz staramy się u nich o kredyt – bon o wartości 500 zł tak czy siak otrzymamy.

Vivus - promocja - warunki

Zapraszamy zatem do korzystania z tej promocji Vivusa, zwłaszcza gdy akurat teraz brakuje komuś gotówki i zarazem planuje sobie tegoroczne wakacje. Wystarczy wziąć pożyczkę na stronie Vivus a bon otrzymamy SMS-em w ciągu 1 dnia roboczego.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x