Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Weź pożyczkę od Szybkiej Gotówki i zgarnij wypasiony IPhone XS

Na stronie firmy pożyczkowej Szybka Gotówka właśnie pojawił się konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą. Do wygrania jest co prawda tylko jedna nagroda, jedna sztuka smartfona, ale za to jakiego! – IPhone XS 256 GB. Ten model warty ponad 4500 zł trafi do jednej z osób, która do końca lipca 2019 roku weźmie dowolną pożyczkę na stronie pożyczkodawcy – Szybkiej Gotówki.

Szybka Gotówka wygraj IPhone XS

Po otrzymaniu kredytu otrzymasz na adres email zadanie konkursowe. Będzie nim pytanie, na które trzeba będzie udzielić odpowiedzi i wysłać ją do organizatora do 31.07.2019 roku.

Zwycięzca z najciekawszą odpowiedzią zostanie wybrany przez jury 5 sierpnia drogą głosowania.

Na stronie Szybkiej Gotówki otrzymasz pożyczkę do kwoty 8000 zł. Dla nowych klientów jest jednak fajna opcja – pierwsza pożyczka całkowicie za darmo, bez żadnych odsetek. Dla tych osób firma oferuje jednak nieco niższą wysokość pożyczki – do 6000 zł na okres czasu aż do 65 dni! Porównując inne podobne firmy pożyczkowe, oferta ta i tak jest jedną z najciekawszych obecnie na rynku, biorąc pod uwagę wysokość dostępnej kwoty pożyczki jak i jej termin spłaty.

Szybka Gotówka czas na urlop

Pożyczasz 6000 zł na 65 dni i w tym czasie oddajesz dokładnie tyle samo co pożyczyłeś – ani grosza więcej!

Dla wszystkich zainteresowanych taką nagrodą przy okazji brania pożyczki pozabankowej – zapraszam na stronę pożyczkodawcy:

 

Szybka Gotówka - strona firmy pożyczkowej

 

Regulamin konkursu „Weź pożyczkę i wygraj IPhone XS”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x