Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Weź pożyczkę i wygraj laptopa – konkurs na pozyczkaplus.pl

Jest piękne lato, wakacje w pełni, a firma pożyczkowa Pożyczka Plus zaczyna przypominać nam już o tym, że niedługo ten sielankowy czas się skończy i dzieci we wrześniu rozpoczną nowy rok szkolny. W związku z tym firma ta zaprasza wszystkich do konkursu, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – 3 laptopy (HP i Lenovo). Wystarczy wziąć pożyczkę, nawet taką nieoprocentowaną, zrobić zdjęcie wyprawki szkolnej i wysłać do organizatora. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone w postaci tych właśnie urządzeń przenośnych.

Konkurs Pożyczka Plus

 

Konkurs „Na pierwszy krok w szkolny rok” przewiduje bardzo ciekawe nagrody rzeczowe:

  • za zajęcie I miejsca – laptop HP 14 i3-8130 o wartości 2399 zł

Laptop HP 14

  • za zajęcie II i III miejsca – laptop Lenovo IdeaPad 3-15 i3-1005G1 o wartości 1899 zł

Laptop Lenovo 15

Aby wziąć w nim udział należy:

  1. W terminie do 31.08.2020 wziąć pożyczkę na stronie Pożyczka Plus
  2. W tym samym czasie (do końca sierpnia) po wzięciu pożyczki należy wysłać pracę konkursową – zdjęcie wyprawki szkolnej – za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://www.konkurspozyczka.pl
  3. Nie posiadać zaległości w spłacie pożyczki oraz spłacić ją terminowo w wyznaczonym czasie

Pamiętać należy, aby zdjęć nie kopiować przypadkiem z internetu. Muszą być Twoją własnością, w Twoim wykonaniu. Komisja konkursowa oceni wszystkie nadesłane prace i 3 najciekawsze nagrodzi laptopami.

Na pierwszy krok w szkolny rok

Na stronie Pożyczka Plus mamy możliwość pożyczenia kwot nawet do 10000 zł na okres czasu do 45 dni. Jednak gdy jesteś nowym klientem tej firmy, to dla Ciebie dostępna jest kwota jedynie do 3000 zł na okres do 30 dni.

Najciekawsze jest jednak to, że gdy po raz pierwszy pożyczamy w tej firmie, to kwoty pożyczki do 600 zł są bez jakichkolwiek odsetek czy innych ukrytych opłat. Po prostu oddajemy tyle co pożyczyliśmy. Jest to idealna sprawa gdy potrzebujemy naprawdę niewielkich kwot na bardzo krótki okres czasu. A jak do tego dochodzi wizja otrzymania dobrego laptopa, to robi się całkiem ciekawie.

Zapraszam więc wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku niewielkiej gotówki, to przyjrzenia się ofercie firmy Pożyczka Plus. A może to właśnie ty będziesz mieć pomysł na najciekawsze zdjęcie wyprawki szkolnej i wygrasz laptopa dla siebie lub dla swojego dziecka?

 

Pożyczka Plus - przejdź na stronę firmy

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin konkursu „Na pierwszy krok w szkolny rok”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x