Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wandoo – weź pożyczkę i wygraj bony do OBI

W dniach od 18.04 do 18.05.2017 roku firma pożyczkowa Wandoo prowadzi konkurs dla swoich klientów o nazwie “Wandoo i mój piękny, zielony zakątek”, w którym do wygrania są bony upominkowe do OBI:

  1. 1 x bon o wartości 500 zł
  2. 2 x bon o wartości 200 zł
  3. 10 x bon o wartości 100 zł

Konkurs głównie skierowany jest do tych co mają swój ogród, balkon czy taras i mają odrobinę wyobraźni w kreowaniu i dekorowaniu za pomocą roślin. Jako że idzie wiosna i nasze ogrody zaczynają się zielenić część z nas z pewnością lubuje się w ogrodnictwie i ma się czym pochwalić. I to dla nich właśnie skierowany jest ten konkurs.

Co trzeba zrobić aby wygrać ?

Wystarczy że w okresie trwania konkursu:

  1. weźmiemy pożyczkę w Wandoo oraz
  2. wykażemy się kreatywnością i zrobimy zdjęcie swojego ukwieconego ogrodu, balkonu czy tarasu. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania zdjęcia do konkursu jest umieszczenie na zdjęciu w kadrze kartki z tekstem „wandoo.pl”.

Zdjęcie takie należy przesłać na adres email organizatora (do 18.05.2017) na adres: konkurs@wandoo.pl

Organizator konkursu w terminie do 24.05.2017 roku wyłoni zwycięzców i z nimi będzie się kontaktować w celu przekazania nagród.

Więcej o konkursie na stronie organizatora: https://www.wandoo.pl/wiosenny-konkurs

Pamiętajmy, pierwsza pożyczka w Wandoo do kwoty 1500 zł jest za darmo czyli nie płacimy żadnych kosztów gdy ją spłacimy w terminie 30 dni. Pożyczasz 1500 i oddajesz 1500.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x