Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

„Walizki z kasą” – konkurs dla klientów w Smart Pożyczka

Letnia promocja, a właściwie konkurs, który dla swoich klientów przygotowała firma pożyczkowa Smart Pożyczka, z pewnością przyczyni się do zwiększenia zainteresowania tą firmą. Do wgrania jest bowiem walizka pieniędzy. Nie dosłownie jednak walizka, a po prostu 5000 zł w gotówce. Do tego jeszcze dodatkowe nagrody pocieszenia – to naprawdę może zwrócić uwagę klientów.

Smartpożyczka - walizka z kasą promocja

Smart Pożyczka wychodzi z założenia, że o klienta trzeba dbać i co pewien czas oferować mu atrakcje w postaci różnych promocji i konkursów. Tak jest i tym razem.

Każdy bowiem, kto w czasie trwania tej promocji czyli w okresie od 11.06.2018 do 12.08.2018 roku weźmie w tej firmie pożyczkę, będzie mógł wziąć udział (z automatu) w konkursie.

Konkurs polega na tym, że po wzięciu pożyczki (a tym samym założeniu sobie profilu na stronie www.smartpozyczka.pl) przechodzimy na specjalnie przygotowaną stronę konkursową http://smartwalizka.ekstrapromocja.pl gdzie wypełniając formularz odpowiadamy na pytanie konkursowe:

 

“W wakacyjną walizkę spakuję…”

 

Jury w drodze losowania (które odbędzie się 13.08.2018) wyłoni 6 laureatów którym wręczy:

  • Nagrodę główną5000 zł w formie gotówki
  • 5 nagród pocieszenia – każda o wartości 1000 zł w formie gotówki

Konkurs wydaje się bardzo atrakcyjny, szczególnie jeśli patrzeć na ofertę pożyczkową Smart Pożyczki. Starać się tutaj bowiem można o pożyczkę nawet do kwoty 7000 zł, a dla nowych klientów pierwsza pożyczka do 3000 zł jest za darmo, czyli bez oprocentowania i bez żadnych kosztów – oddajemy dokładnie tyle co pożyczyliśmy. Niestety okres na jaki firma udziela pożyczek – 30 dni – nie jest rewelacyjny. Tutaj mogliby się nieco bardzie postarać, wprowadzając np. pożyczki ratalne. Z pewnością przyczyniłoby się to do większego zainteresowania firmą.

Regulamin promocji „Walizki z kasą”: tutaj

 

Przejdź na stronę Smart Pożyczka

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x