Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Wakacje z LoanMe – bon 200 zł w nagrodę za terminową spłatę rat kredytu

Firma LoanMe postanowiła, że będzie kontynuować rozpoczętą w czerwcu promocję z bonami do dyskontu. 200 zł w formie bonu otrzymają nowi klienci którzy będą w terminie spłacać swój kredyt.

Wakacje z LoanMe

Aby otrzymać taki bon należy w terminie od 9 lipca 2019 wziąć kredyt na stronie firmy:

 

LoanMe - sprawdź ofertę

 

Końcowy termin promocji jest nieznany.

Podczas rozmowy z konsultantem należy wyrazić chęć przystąpienia do tej promocji, podając hasło: „Wakacje z LoanMe”. Następnie trzeba koniecznie w terminie ustalonym w harmonogramie spłat, spłacać co tydzień zaciągnięty kredyt. Po czwartej racie firma sprawdzi terminowość spłat rat kredytu, po czym jeśli nie będzie zastrzeżeń do tej terminowości, prześle na adres korespondencyjny wspomniany voucher do dyskontu na kwotę 200 zł.

Niestety nie podają w regulaminie, do jakiego dyskontu będzie ten voucher.

Promocja ta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów tej firmy. Jeśli więc szukasz pożyczki pozabankowej to sprawdź ofertę LoanMe. Może akurat tobie zastrzyk dodatkowej gotówki się przyda, a oferta pożyczkowa firmy – z ratami tygodniowymi – spełni Twoje oczekiwania. Na nowych klientów czeka pierwsza darmowa pożyczka do kwoty aż 6000 zł. Składając wniosek możemy już nawet w 15 minut mieć taką kwotę na swoim koncie. Spłacając ją w terminie 4 tygodni można spodziewać się teraz właśnie bonu do dyskontu też zupełnie gratis.

 

LoanMe - sprawdź ofertę

 

 

Regulamin promocji „Wakacje z LoanMe”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x