Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Vivus na Sunrise – nowy konkurs dla pożyczkobiorców

Udzielająca pożyczek-chwilówek firma Vivus jest najpopularniejsza w Polsce jeśli chodzi o ten rodzaj działalności, mimo iż firm świadczących takie usługi jest w kraju bardzo dużo. Wynika to nie tylko z tego, że oferuje bardzo korzystne warunki (m.in. darmową pierwszą pożyczkę i długi okres spłaty), ale także z tego, że bardzo dba o swoich klientów. Zaciągając pożyczkę w tej firmie, można liczyć na korzystne warunki jeśli chodzi o odsetki, możliwość dopasowania terminu spłaty do swoich możliwości oraz dużą rozpiętość kwot, jakie można pożyczyć. Na tym nie koniec.

Obecnie można też wziąć udział w wyjątkowym konkursie, który dostępny jest dla wszystkich pożyczających pieniądze w Vivus. To prawdziwa gratka zwłaszcza dla miłośników muzyki. Na czym polega ta promocja pożyczki?

Vivus na Sunrise

Bilety na Sunrise

Sunrise, czyli Festiwal Wschodzącego Słońca, to jedna z najpopularniejszych masowych imprez w Polsce odbywająca się rokrocznie w okresie wakacji w Kołobrzegu. Impreza ta przyciąga prawdziwe rzesze ludzi, którzy bawią się nad morzem w akompaniamencie muzyki największych, najpopularniejszych gwiazd. Trudno się tam dostać, gdyż bilety sprzedają się bardzo szybko, tym bardziej więc promocja Vivus jest warta uwagi.

Do wygrania jest 5 dwuosobowych biletów na koncert który odbędzie się 22 lipca 2016.

Po zaciągnięciu pożyczki wystarczy zarejestrować się na stronie konkursu, podać swoje dane i numer pożyczki oraz odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Potem wystarczy oczekiwać na wyniki konkursu i wiadomość o zwycięstwie, a następne – pakować się i wyjeżdżać do Kołobrzegu na niezapomniany koncert.

Zgłoszenia konkursowe można składać do 15 lipca 2016 włącznie.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x