Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Szybka Gotówka – weź darmową pożyczkę i zyskaj 50 zł

Tego chyba jeszcze nie było. Na portalu Szybka Gotówka już od dłuższego czasu mieliśmy możliwość otrzymania pożyczki bez odsetek (w przypadku nowego klienta). A teraz nie dość że za pierwszą pożyczkę nie zapłacimy żadnych kosztów, to jeszcze otrzymamy od nich 50 zł.

Szybka Gotówka - 50 zł gratis

Kto i kiedy może dostać 50 zł ?

50 zł zostanie nam przyznane gdy weźmiemy pierwszą pożyczkę w okresie promocji czyli od 23.05 do 31.05.2017. Nie jest przy tym istotna kwota tej pierwszej pożyczki. Nieważne czy weźmiemy 500 zł czy 6000 zł, w każdym przypadku te 50 zł bonusu trafi do nas.

Żeby nie było tak kolorowo…

Reklama “Weź 6000 zł za darmo i otrzymaj 50 zł gratis” informuje że możemy otrzymać pieniądze gdy weźmiemy pożyczkę. Jednak jak się okazuje nie dostaniemy tutaj pieniędzy do ręki tylko te 50 zł zostanie nam przyznane pod postacią obniżenia kosztów kolejnej pożyczki o te 50 zł.

Tak więc faktycznie otrzymamy 50 zł ale tylko i wyłącznie z tego skorzystamy gdy zdecydujemy się na kolejny kredyt w Szybka Gotówka.

Tak czy siak jest to bardzo dobry pomysł na przyciągnięcie do siebie klientów zmuszonych właśnie teraz wziąć pożyczkę w firmie pozabankowej.

Najważniejsza informacja dla wszystkich klientów tej firmy – promocja ta będzie trwała tylko do końca maja 2017 r.

Pożyczkę w Szybka Gotówka w tej promocji w prosty i szybki sposób weźmiesz tutaj.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x