Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Szybka Gotówka i pożyczka 5000 zł w promocji na Wielkanoc

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych firma pożyczkowa Szybka Gotówka organizuje promocję dla nowych klientów tej firmy. Od wczoraj aż do 4 kwietnia 2021 każdy kto jeszcze nie korzystał z oferty kredytowej Szybkiej Gotówki, ma możliwość pożyczenia nawet 5000 zł w formie pożyczki bezodsetkowej. A wisieńką na torcie jest fakt, że spłacić całe zadłużenie możemy nie w 30 ale aż ciągu 65 dni!

Szybka Gotówka promocja 5000 zł Wielkanoc 2021

W Szybkiej Gotówce wzięcie pożyczki jest naprawdę proste. Wystarczy dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy lub smartfon. Po rejestracji w serwisie w kilka chwil uzupełniamy niezbędne dane, po czym następuje weryfikacja naszej osoby. Gdy to przebiegnie bez zarzutu, kasa na naszym koncie pojawi się w niedługim czasie. Dzięki temu bez zbędnych pytań i długiego oczekiwania na podjęcie decyzji kredytowej, mamy możliwość zrobienia niezbędnych zakupów przedświątecznych czy przygotowania Wielkanocnego stołu.

Bezodsetkowa pożyczka dla nowych klientów to rozwiązanie które przyciąga Polaków już kilka lat. Nie ma tutaj żadnych haczyków. Trzeba jedynie być nowym klientem danej firmy aby otrzymać taki kredyt. Minimum formalności oraz brak weryfikacji pod kątem zdolności kredytowej, to wielka zaleta tego typu chwilówek. Warto jednak pamiętać, aby cały zaciągnięty kredyt zawsze spłacić w terminie. Wtedy tylko masz pewność, że firma pożyczkowa nie naliczy ci żadnych odsetek karnych.

Jeśli więc potrzebujesz dodatkowych środków przed świętami i czujesz się na siłach spłacić pożyczone pieniądze w 65 dni, to zapraszam do tej kilkudniowej promocji na stronie pożyczkowej Szybka Gotówka.

 

Szybka Gotówka - 5000 zł w promocji na Wielkanoc

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x