Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Święta z Vivus – wygraj świąteczną dekorację wnętrza

Vivus jako jeden z największych pożyczkodawców w Polsce na te Święta przygotował konkurs dla każdego. Nie ma żadnego wymogu brania jakiejkolwiek pożyczki – wystarczy być pełnoletnim i mieć trochę wyobraźni.

Aby wziąć udział w konkursie o nazwie “Święta z Vivus” należy wejść na stronę www.swietazvivus.pl, zaznaczyć tam wybraną stylizację wystroju świątecznego wnętrza oraz odpowiedzieć na proste pytanie dlaczego właśnie ta stylizacja Ci się podoba.

Nagrodami dla 3 najbardziej oryginalnych odpowiedzi jest udekorowanie (o wartości 2000 zł każde) przez stylistkę ozdobami świątecznymi wnętrza mieszkania lub domu zwycięzcy konkursu. Każdy otrzyma niezwykłą choinkę z ozdobami oraz udekorowany stół bożonarodzeniowy. Wszystko to będzie starannie przygotowane przez stylistkę w okresie od 20.12 do 23.12.2016.

Kolejne 10 nagród w postaci paczek z zestawami dekoracji świątecznych przypadnie osobom których odpowiedzi będą również interesujące wg Jury. Każdy taki zestaw to równowartość 500 zł.

Konkurs trwa od 24.11 do 14.12.2016 a zwycięzcy konkursu (13 osób) zostaną powiadomieni poprzez wiadomość e-mail oraz telefonicznie zaraz po ich wyłonieniu które to odbędzie się 15.12.2016.

Tak więc zapraszamy do tego konkursu wszystkich którzy mają trochę wyobraźni – nie trzeba bowiem być klientem Vivus aby brać w nim udział. Jedna ciekawa odpowiedź a możemy sobie i bliskim sprawić na te Święta miły prezent.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x