Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Solven

Solven

Najważniejsze informacje na temat firmy

Aktualizacja: 03.10.2019

Polski kapitał, szybkie pożyczki, ciekawa oferta. Szukasz tego typu firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek przez Internet? Zajrzyj na stronę www.solven.pl, a może znajdziesz tam ofertę dopasowaną idealnie dla siebie. Solven to szybkie pożyczki online, bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności.

Solven – informacje o firmie

​SOLVEN Finance spółka z o.o.

Szczecin 70-251

ul. Krzywoustego 64/U1

KRS 0000610849

NIP 8522619866

REGON 364187350

kapitał zakładowy 5 000 000 złotych

Kontakt:

​Telefon: 222 302 302

Email: biuro@solven.pl

Poniedziałek — Piątek 8.00 – 18.00

​Oferta od Solven

​Solven to firma udzielająca szybkich pożyczek przez Internet. Firma oferuje chwilówki w kwotach od 500 zł do nawet 8000 zł. Okres spłaty wynosi już od jednego do trzydziestu dni. Ponadto każda pożyczka może być niskim kosztem przedłużona do maksymalnie 39 dni (do 30 dni w przypadku pożyczki ze spłatą poniżej 9 dni i o 7 dni w przypadku dłuższego zobowiązania).

Dla kogo pożyczki w Solven ?

​Żeby otrzymać pożyczkę w Solven, wystarczy spełniać podstawowe wymagania tj. być obywatelem Polski identyfikującym się numerem PESEL, być osobą pełnoletnią w wielu od 18 do 76 lat, mieć zdolność do czynności prawnych, oraz nie być w chwili składania wniosku zadłużonym u pożyczkodawcy. Ponadto należy mieć udokumentowane źródło dochodu i nie figurować w bazach dłużników.

​Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Solven ?

​Nie ma nic prostszego. Wystarczy po prostu wejść na stronę za pomocą komputera, tabletu czy telefonu i tam wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Po wyborze opcji przechodzimy do formularza, w którym uzupełniamy swoje dane osobowe wraz z numerem pesel. W ten sposób dokonywana jest wstępna weryfikacja klienta oraz rejestracja w serwisie. Solven korzysta z systemu Bezpieczny PESEL, stąd nie ma obaw o przechwycenie danych przez niepożądane osoby. Systemy te także pozwalają na weryfikację bez przelewu weryfikacyjnego, czyli tak naprawdę rejestracja jest w pełni darmowa.

​Ile trwa rozpatrzenie wniosku przez Solven ?

​System przyznawania pożyczek przez Solven jest nowoczesny i w pełni bezpieczny, jednak należy pamiętać, szczególnie przy pierwszym wniosku, że czas oczekiwania może wynosić nawet 1-2 dni robocze. Wpłata przyznanych środków z kolei zależy od międzybankowych sesji Elixir, które także są opisane na stronie Solven.

Oferty dla nowych i stałych klientów

​Podobnie jak w przypadku ofert konkurencyjnych firm pożyczkowych tak i tutaj nowi klienci otrzymają pierwszą pożyczkę do 1000 zł całkowicie za darmo. Bierzesz pierwszy kredyt i oddajesz go w tej samej kwocie w terminie 30 dni.

Nie istotne jest też czy jesteś nowym czy stałym klientem tej firmy. Zawsze możesz wnioskować o wyższą kwotę kredytu, a nie tylko te 500 zł w ofercie RRSO 0%. Każdy klient mam możliwość wnioskowania o kredyt do maksymalnie 8000 zł. Zawsze jednak okres spłaty będzie wynosił do maksymalnie 30 dni.

​Jak spłacać pożyczkę w Solven ?

​Spłata pożyczki w Solven w terminie to koszty takie jakie ukazują się nam na początku wypełniania wniosku. W przypadku braku możliwości zwrócenia kwoty w umownym terminie Solven pozwala na jej przedłużenie – w niektórych przypadkach nawet o 30 dni. Wystarczy zgłosić taką potrzebę. Aktualnie pozostała kwota do spłaty lub inne statusy pożyczki dostępne są dla każdego klienta po zalogowaniu się na koncie Solven.

Zalety
  • Wysoka procent przystawalności pożyczek
  • Możliwość wnioskowania o kwoty od 500 zł do 8000 zł
  • Duża rozpiętość wiekowa dla potencjalnych klientów, od 18 do 76 roku życia
  • Przejrzysta strona i proste wypełnienie wniosku
  • Bezpłatna rejestracja
  • Możliwość przedłużenia czasu spłaty
Wady
  • Sprawdzanie klienta w bazach dłużników
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x