Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Solven i Polożyczka z wyższą kwotą darmowej pożyczki

Minęły już niecałe 2 lata od kiedy obie firmy – Solven i Polożyczka – udzielają kredytów nowym klientom bez odsetek. I właśnie teraz w ofercie tych firm wprowadzono zmiany na lepsze. Zwiększona bowiem została kwota pierwszej darmowej pożyczki – do 2000 zł.

SOLVEN - do 2000 zł za darmo

Poprzednia oferta tych firm z chwilówką bez odsetek zamykała się w kwocie 1000 zł. Przeskok do 2000 zł to spora zmiana. Z pewnością spowodowane to zostało tym, iż konkurencja na rynku chwilówek jest teraz ogromna i dotychczasowe kwoty dla nowych klientów nie były zachęcające do brania pożyczek w tych firmach.

Nadmienię tu że zarówno pożyczki w Solven jak i w Polożyczka są udzielane przez tą samą firmę pożyczkową – SOLVEN Finance sp. z o.o. – i jeśli wnioskujemy o pożyczkę na jednej stronie internetowej to na drugiej stronie nie należy wnioskować o pierwszą pożyczkę w promocji (RRSO 0%) gdyż takowej raczej nie otrzymamy.

Polożyczka do 2000 zł za darmo

Maksymalna wielkość udzielanych pożyczek w obu firmach pozostaje na poziomie 8000 zł a okres na jaki możemy je otrzymać to maksymalnie 30 dni.

 

SOLVEN - przejdź na stronę firmy

lub

POLOŻYCZKA - przejdź na stronę firmy

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x