Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Smartpożyczka – pożyczka za darmo – TAK, ale nieco mniej

Firma pożyczkowa Smartpożyczka oferująca chwilówki nawet do kwoty 7000 zł na okres do 30 dni postanowiła, że od tej jesieni zmienią się warunki udzielania pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów. Do tej pory najwyższą kwotę jaką można było pożyczyć bez odsetek była to kwota do 3000 zł, a teraz gdy po raz pierwszy zechcemy skorzystać z usług tej firmy, będziemy mogli pożyczyć co najwyżej 2000 zł.

Smartpożyczka - pożyczka albo psikus

Widać jednak że jest to zmiana całkiem świeża, gdyż na dzień dzisiejszy (20.10.2018) firma ta jeszcze nie uaktualniła swojego regulaminu.

Regulamin promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” w Smartpożyczka dostępny: tutaj

Widnieje w nim bowiem nadal kwota 3000 zł. Miejmy nadzieję że firma szybko poprawi swój regulamin i będzie on zgodny z tym co oferują swoim klientom.

Patrząc jednak na ich ofertę szerzej, można się przekonać, że dla swoich stałych klientów oferują atrakcyjne programy rabatowe. Na chwilę obecną jest to obniżenie kosztów pożyczki nawet o 25%. Rabat ten zależy od tego, ile już razy zaciągaliśmy kredyt w tej firmie, no i oczywiście od tego czy go poprzednio spłacaliśmy w terminie czy nie.

Dokładny opis programu lojalnościowego w Smartpożyczce znajdziemy na stronie pod adresem: http://www.aventusgroup.nazwa.pl/pliki/umowy_smartpozyczka/Program_Lojalnosiowy_SP_06.06.2018.pdf

 

 

Smartpożyczka - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x