Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

SmartPożyczka – pożyczka z rabatem do 50% z okazji 6 urodzin

Firma pożyczkowa SmartPożyczka udzielająca pożyczek krótkoterminowych, z okazji 6 rocznicy działalności firmy, przygotowała dla swoich stałych klientów niespodziankę. Biorąc teraz kolejną pożyczkę w tej firmie otrzymamy ją z rabatem nawet do 50% na prowizję i odsetki.

Smartpożyczka - pożyczka z rabatem na 6 urodziny

Jeśli byłeś już wcześniej klientem tej firmy, to teraz masz świetną okazję na rabat jeśli potrzebujesz pożyczyć więcej gotówki. Biorąc bowiem pożyczkę w okresie od 17.05.2018 do 31.05.2018 roku otrzymamy zniżkę na koszty z nią związane.

I tak, prowizja oraz odsetki kapitałowe zostaną pomniejszone o:

  • 50% – jeśli bierzesz drugą pożyczkę do kwoty 3500 zł
  • 30% – jeśli bierzesz trzecią lub kolejną pożyczkę w tej firmie

Natomiast jeśli wniosek o udzielenie drugiej lub kolejnej pożyczki zostanie złożony w terminie 3 dni od dnia zaksięgowania na rachunku Pośrednika (SmartPożyczki) pełnej spłaty poprzedniej pożyczki, to zostanie udzielony rabat na prowizję i odsetki w wysokości 50%.

Smartpożyczka - RRSO 0% bez ukrytych kosztów

Propozycja ta jak widać jest atrakcyjna, ale tylko dla osób które biorą pożyczkę w SmartPożyczka po raz kolejny. Chociaż nie można powiedzieć że dla nowych klientów firma ta jest nieatrakcyjna. Przecież taki nowy klient otrzymuje tutaj pożyczkę do 3000 zł na 30 dni i to całkowicie bez kosztów. Oddaje dokładnie to co pożyczył, ani grosza więcej. Ważne tylko aby oddać pożyczoną kwotę w wyznaczonym terminie.

Regulamin tej promocji: tutaj

 

Sprawdź promocję w SmartPożyczka

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x