Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

SmartPozyczka.pl i konkurs “Smaki Lata” z bonami do RTV EURO AGD

Profile Premium na stronie pożyczkowej SmartPozyczka.pl oraz bony 500 zł oraz 1000 zł – takie właśnie nagrody są przewidziane w nowym konkursie pożyczkowym „Smaki Lata”. Wystarczy wziąć pożyczkę na dowolną kwotę na stronie pożyczkowej, po czym podać odpowiedź na pytanie konkursowe „Z jakim smakiem kojarzy ci się lato i dlaczego?”, wypełnić formularz i wysłać. Na najciekawsze odpowiedzi czeka jedna z cennych nagród. Jeśli więc szukasz teraz gotówki którą można by otrzymać w prosty sposób, to warto wziąć pod uwagę firmę pożyczkową SmartPozyczka.pl.

Smart Pożyczka Smaki Lata

Konkurs „Smaki Lata” potrwa do 9.08.2020. W tym czasie należy wziąć pożyczkę i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Na stronie Smart Pożyczki otrzymamy kredyt w wysokości do 8000 zł, jednak dla nowych klientów przewidziana jest kwota tylko do 3000 zł. Warto zauważyć, że pierwsza pożyczka w tej firmie do kwoty 600 zł jest pożyczką darmową, tzn. nieoprocentowaną, bez jakichkolwiek kosztów. Oddajemy tylko to co pożyczyliśmy – w terminie do 30 dni.

 

Smartpożyczka - przejdź na stronę firmy

 

Po wzięciu pożyczki możemy wziąć udział w konkursie „Smaki Lata”, wypełniając formularz dostępny na osobnej stronie: www.smartkonkurs.pl. Odpowiadając na pytanie konkursowe weźmiemy udział w „walce” o ciekawe nagrody:

  1. I miejsce – karta podarunkowa o wartości 1000 zł do sklepu RTV EURO AGD (+ dodatkowo Profil Premium na 30 dni)
  2. II i III miejsce – karta podarunkowa o wartości 500 zł do sklepu RTV EURO AGD (+ dodatkowo Profil Premium na 30 dni)
  3. 10 nagród w postaci Profilu Premium (na 30 dni) na stronie pożyczkodawcy – Smart Pożyczka – o wartości 69 zł

Warunkiem koniecznym do otrzymania jakiejkolwiek nagrody jest oczywiście spłata pożyczki w terminie. Nagroda nie będzie więc przekazana, zanim nie spłacimy naszego zobowiązania kredytowego.

W ostatnim czasie z powodu koronawirusa ciężko o jakiekolwiek dobre oferty kredytowe, szczególnie patrząc na promocyjne pożyczki bezodsetkowe dla nowych klientów. Duża część firm po prostu wycofała się z tego typu ofert zakładając, że klienci będą mieć problemy ze spłatą takiego zadłużenia.

Pomału jednak rynek ten się już odradza, firmy pożyczkowe zaczynają oferować „darmowe pożyczki” a nawet idą dalej – jak w tym przypadku – próbują dotrzeć do klienta poprzez konkursy czy inne atrakcyjne promocje. Smart Pożyczka jako jedna z pierwszych takich firm, organizuje  konkurs pożyczkowy, który z pewnością przyczyni się do większego zainteresowania tą właśnie firmą, czyli podmiotem udzielającym pożyczek krótkoterminowych.

 

Smartpożyczka - przejdź na stronę firmy

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin konkursu „Smaki Lata”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x