Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Smart Pożyczka – złóż życzenia świąteczne i wygraj bon 100 zł do Empiku

120 nagród w postaci e-bonu do wykorzystania na empik.com jest do wygrania w konkursie świątecznym zorganizowanym na stronie Smart Pożyczki. Wystarczy wziąć pożyczkę przed Świętami i ją spłacić terminowo, a w międzyczasie skomponować oryginalne życzenia Świąteczne, aby móc ubiegać się o nagrodę. 100 zł do wydania w Empiku czeka.

Smart Pożyczka konkurs odbierz prezent

Konkurs o nazwie „Kalendarz świąteczny” właśnie dopiero co wystartował. Jeśli masz ukończone 19 lat i potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki przed Świętami, może warto zainteresować się pożyczką bez zaświadczeń? Taką ofertę posada właśnie Smart Pożyczka. Aby w tym konkursie wystartować, należy:

  1. W okresie między 20.11.2019 a 23.12.2019 złożyć wniosek o kredyt na stronie smartpozyczka.pl
  2. Decyzja o udzielenie kredytu musi zapaść również w tym czasie.
  3. Po wzięciu pożyczki wejdź na stronę konkursową (https://konkurs.smartpozyczka.pl) i wypełniając tam formularz zgłoś się do konkursu. W polu „twoje życzenia” musisz kreatywnie złożyć życzenia świąteczne firmie pożyczkowej Smart Pożyczka. Im bardziej pomysłowe, tym większa szansa na nagrodę.
  4. Spłać pożyczkę w terminie przewidzianym w umowie o pożyczkę.

I to wszystko. Komisja konkursowa codziennie, między 1 a 24 grudnia wyłoni 5 najlepszych życzeń, i każde z nich otrzyma nagrodę – bon 100 zł do wydania na stronie empik.com. Jak łatwo policzyć, w sumie tych nagród zostanie rozdanych aż 120 sztuk. Nie jest to mało. Myślę więc że warto w tym okresie przedświątecznym wziąć pod uwagę pożyczkę w Smart Pożyczce, o ile takich dodatkowych środków szukamy.

Smart Pożyczka w swojej ofercie ma bardzo fajną opcję: pierwszy kredyt do 3000 zł za darmo. Oddajesz wtedy tylko tyle ile pożyczyłeś. Szkoda tylko że taki kredyt trzeba spłacić w zaledwie 30 dni. Jak ktoś potrzebuje większej gotówki lub na dłużej to niestety tutaj jako nowy klient nie pożyczy. Wyższe kwoty pożyczek są dostępne dopiero od 2 pożyczki w tej firmie.

 

Smart Pożyczka - sprawdź ofertę

 

Regulamin konkursu „Kalendarz świąteczny”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x