Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Smart Pożyczka – na 5 urodziny 5000 zł nagrody za złożenie życzeń

W maju 2017 roku firma Smart Pożyczka organizuje konkurs w którym do wygrania jest 5000 zł oraz 6 nagród pocieszenia w kwocie 500 zł. Konkurs zorganizowany jest z okazji 5 urodzin tej firmy a żeby wziąć w nim udział wystarczy tylko trochę kreatywności w składaniu życzeń.

Smart Pożyczka - konkurs urodzinowy

Dla kogo jest ten konkurs ?

Tak jak większość tego typu konkursów, przeznaczony on jest dla tych co wezmą pożyczkę w tej firmie. Wystarczy że w okresie od 1 do 31 maja 2017 roku złożymy wniosek o kredyt i go otrzymamy, a od razu będziemy się kwalifikowali do konkursu. I nie jest tu ważne czy jest to nasz pierwszy kredyt (pierwsza pożyczka w tej firmie do kwoty 1000 zł jest bez kosztów) czy już kolejny – w każdym z tych wariantów w konkursie możemy wziąć udział.

Jakie jest zadanie konkursowe ?

Zadaniem konkursowym jest wymyślenie życzeń urodzinowych jakie byśmy chcieli złożyć tej firmie z okazji 5 rocznicy działalności. Życzenia te składamy na dedykowanej stronie konkursowej smartpozyczka.ekstrapromocja.pl podając tam swoje imię i nazwisko oraz adres email.

Nagrody

No i to co najważniejsze czyli jakie czekają na nas nagrody w tym konkursie? Otóż nagrodą główną jest 5000 zł, która to zostanie przyznana tuż po zakończeniu konkursu. Oczywiście wygra osoba która zdaniem jury wymyśli najciekawsze życzenia.

Poza nagrodą główną jest 6 nagród pocieszenia. Każda z nich jest o wartości 500 zł i każda będzie przyznana co 5 dni trwania konkursu.

Jak widać nie jest to konkurs specjalnie trudny bo przecież życzenia urodzinowe składać umie chyba każdy z nas. Tak więc zapraszamy wszystkich majowych klientów Smart Pożyczki do brania udziału w tym konkursie.

O pożyczkę w Smart Pożyczka możemy wnioskować tutaj.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x