Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

sLoan – rozłóż raty kredytu na cały rok

Firma sLoan wprowadziła do swojej oferty możliwość pożyczenia gotówki na dłuższy okres czasu. Zamiast pół roku mamy teraz aż 12 miesięcy na spłatę zadłużenia. Pożyczając 5000 zł rata może w końcu być niższa.

sLoan 5000 zł na 12 miesięcy

Do tej pory 6 miesięczny okres czasu spłaty pożyczki nie był zbyt zachęcający. Firma sLoan postanowiła więc pójść frontem do klienta. Teraz pożyczając pieniądze można je oddać nawet w terminie 12 miesięcy. Jest jednak pewien haczyk – kwota dostępna dla nowych klientów to zaledwie 3000 zł. Dopiero kolejnym razem można wnioskować o wyższe kwoty.

Dobre jest jednak to, że pożyczając po raz pierwszy można oddać pożyczkę całkowicie unikając kosztów. Stanie się tak, jeśli kredyt oddasz w miesiąc. Potem niestety już oddajemy również odsetki.

sLoan 3000 zł na 30 dni za darmo

Dla klientów sLoan firma dodatkowo przewiduje program lojalnościowy – co 5 pożyczka jest ze zniżką 50%. Oznacza to obniżenie kosztów takiego co piątego kredytu o dokładnie połowę. Ma to zachęcić do korzystania z usług tej firmy w przyszłości, gdy po raz kolejny potrzebujemy gotówki.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę firmy:

 

sLoan - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x