Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Segway i elektryczne hulajnogi w wakacyjnym konkursie z Pożyczką Plus

A czy ty miałeś już okazję tego lata pojeździć na elektrycznej hulajnodze? Spodobało się? Chciałbyś mieć taką na własność? A może wolisz jazdę segwayem? Jeśli na tego typu pytania odpowiadasz twierdząco to mam dla Ciebie niespodziankę. Jedną z tych rzeczy możesz mieć dla siebie i to za darmo. Wystarczy wziąć pożyczkę na stronie Pożyczka Plus, wziąć udział w konkursie i wysłać swoje zdjęcie z wakacji, a już we wrześniu może okazać się, że twoje „arcydzieło” wygra właśnie jedną z nagród konkursu „Kasa na wymarzone wakacje”.

Konkurs wakacyjny na Pożyczka Plus

Konkurs organizowany jest przez firmę pożyczkową Pożyczka Plus i warunkiem wzięcia w nim udziału jest zawarcie umowy o kredyt w sierpniu 2019 roku. Nie jest ważne czy to twoja pierwsza czy kolejna pożyczka w tej firmie. Ważne aby była przez ciebie spłacona w terminie przewidzianym w umowie.

Pamiętaj!

Pożyczka Plus dla nowych klientów cały czas ma promocję, w której pożyczając kwotę do 3000 zł na okres czasu do 30 dni, spłacasz ją bez odsetek ani żadnych innych kosztów. Za kolejnym razem dopiero jest możliwość pożyczenia wyższych kwot – nawet 10000 zł, z terminem spłaty do 45 dni.

Pożyczka Plus - przejdź na stronę firmy

 

Po wzięciu dowolnej pożyczki w okresie od 1 do 31 sierpnia 2019 roku, możesz wziąć udział w konkursie. Przechodząc na stronę konkursową: https://pozyczkaplus.pl/konkurs wypełniamy prosty formularz w którym załączamy swoje zdjęcie z wakacji. Może też to być dowolny rysunek lub obrazek przedstawiający twoje wymarzone wakacje. Forma zależy tylko od ciebie. Ważne aby praca była pomysłowa. Wtedy masz większe szanse na wygraną. A jest naprawdę o co walczyć!

pożyczka plus logo

Nagrody – i to nie byle jakie !

W konkursie tym organizator przewidział aż 8 nagród:

  1. Nagroda główna – Segway Xiaomi Ninebot Mini
  2. 7 nagród pocieszenia, w tym:
    • 3 nagrody w postaci hulajnogi elektrycznej Motus Scooty
    • 4 nagrody w postaci hoverboardu Smart Balance Wheel T10

Jak widać są to nagrody bardzo atrakcyjne, szczególnie dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek. Patrząc na ceny takich elektryków, Segway to obecnie koszt około 1900 zł, a przykładowo hulanoga to też pewnie będzie ponad 1200 zł. Jest więc o co powalczyć w tym konkursie.

Jeśli zatem szukasz teraz chwilówki na wakacje (w tym również pierwszej darmowej, bez odsetek) i nie korzystałeś jeszcze z usług firmy Pożyczka Plus to oferta tego pożyczkodawcy z pewnością powinna przykuć twoją uwagę choćby z uwagi na ten konkurs. Takie nagrody nie często są spotykane w konkursach związanych z pożyczkami, a samych konkursów też za dużo nie ma na rynku. Jest to więc okazja i z pewnością tego lata przyciągnie nie jednego klienta.

 

Pożyczka Plus - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin konkursu „Kasa na wymarzone wakacje”

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x