Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Pożyczka w Vivusie na 61 dni do końca 2018 roku

Właśnie rozpoczęła się można powiedzieć świąteczna promocja na Vivus.pl, gdzie nowi klienci mają możliwość spłacenia swojej pierwszej pożyczki w dłuższym okresie czasu. Teraz jest możliwość oddania pożyczonej kwoty do 3000 zł w terminie 61 dni. Świetna okazja dla osób poszukujących darmowej chwilówki na nieco dłuższy okres czasu.

Vivus - świąteczna promocja pożyczki na 61 dni

Jeśli masz od 19 do 78 lat i nie zaciągałeś wcześniej pożyczek u Vivusa, to do końca roku 2018 masz możliwość pożyczenia kwoty do 3000 zł i oddania jej dopiero po 61 dniach.

Jest to fajna sprawa dla osób którym brakuje gotówki na załatwienie przedświątecznych zakupów i jednocześnie są świadome tego, że pieniądze te trzeba będzie oddać w terminie. Do tej pory Vivus pożyczał na okres do 30 dni i przez dłuższy okres czasu nic w tym temacie się nie zmieniało.

Jeśli chodzi o maksymalną kwotę o jaką możemy się ubiegać w Vivusie, to nic tutaj się nie zmieniło. Nadal jest to 7500 zł i nadal jest ona dostępna dopiero przy kolejnej pożyczce w tej firmie.

Vivus - promocja z pożyczką na 61 dni

Plusem w Vivusie jest natomiast fakt, że w przypadku problemów ze spłatą, możemy wnioskować o przedłużenie terminu oddania zobowiązania, co jednak wiąże się z opłatą za to przedłużenie. Jednak kiedy bierzemy pożyczkę po raz pierwszy w tej firmie, to o takie przedłużenie terminu spłaty możemy wnioskować aż dwa razy!

Niemniej jednak patrząc na obecny rynek chwilówek w Polsce, 61 dni na spłatę pierwszej pożyczki to niewątpliwie duży argument aby wybrać właśnie tę firmę gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki – szczególnie teraz, kiedy nadchodzą święta.

 

 

VIVUS - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x