Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Pożyczka Plus – pożycz na Święta i wygraj iPhone lub smartwatch

Zbliżają się Święta i co za tym idzie czekają nas nieco większe wydatki. Część z nas będzie zmuszona nawet wziąć niewielką pożyczkę aby ten czas sobie lub innym jeszcze bardziej uprzyjemnić. Rozumie to firma pożyczkowa Pożyczka Plus która zorganizowała konkurs “Prezent marzeń” dla tych co z takiej pożyczki u nich skorzystają. A do wygrania naprawdę przyjemne nagrody.

PożyczkaPlus - pożyczka na święta

Jak wziąć udział w konkursie?

No, skoro konkurs organizuje firma pożyczkowa to przeważnie można liczyć się z tym że aby wziąć udział w konkursie to będzie trzeba wziąć pożyczkę. Tak jest i w tym przypadku, bo aby zawalczyć o nagrody trzeba wziąć pożyczkę na stronie www.pozyczkaplus.pl w okresie od 15.11 do 26.12.2017 roku.

Poza pożyczką musimy wejść na stronę konkursową www.pozyczkaplus.zyskajwiele.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy a w nim dokończyć zdanie:

 

“Mój świąteczny prezent marzeń to…”

 

Liczy się pomysłowość tej odpowiedzi gdyż to komisja konkursowa będzie je oceniała i zwycięzców ogłosi do 29.12.2017 roku na stronie internetowej www.pozyczkaplus.pl

iPhone i smartwatch – nagrody na czasie

Na najciekawsze odpowiedzi czekaj atrakcyjne nagrody, a są to:

  1. Nagroda główna – smartphone Apple iPhone 6 z pamięcią 32 GB
  2. Nagrody dodatkowe5 sztuk smartwatchy firmy Kruger&Matz

Jak widać jest o co walczyć i wydaje mi się że biorąc pożyczkę w PożyczkaPlus warto choćby spróbować wziąć udział w tym konkursie. Jeśli nawet nie my potrzebujemy takich nagród to z pewnością mamy kogoś komu taki prezent się przyda – szczególnie w tym czasie.

PożyczkaPlus - pożyczka na święta

Pożyczka dla nowych klientów w Pożyczka Plus nie jest wysoko oprocentowana. Za każdą pożyczkę wziętą do kwoty 2000 zł zapłacimy odsetek 10 zł czyli RRSO tej pożyczki wynosi zaledwie 6,26%. Nie jest to dużo ale warunek jest jeden – musimy ją spłacić w 30 dni. Po tym czasie te odsetki niestety są większe.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x