Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

“Pożyczka na Start” bez odsetek na 4 miesiące w Providencie

Zdarza się czasami że firmy pożyczkowe chcąc zachęcić nowych klientów do siebie zmieniają taktykę wprowadzając całkiem nową ofertę. Tak też się stało w przypadku bardzo znanej firmy jaką jest Provident. Teraz nowi klienci mogą pożyczyć do 1500 zł całkowicie bez kosztów. Warunek – oddaj co pożyczyłeś w 4 miesiące.

Provident - pożyczka na start

Do tej pory firma ta kojarzyła się tylko z pożyczkami ratalnymi w których kwoty odsetek nie były wcale takie niskie. Chcąc jednak zachęcić do siebie nieufne osoby które poszukują nowych środków na krótki termin, a jednocześnie nie chcą płacić kolosalnych odsetek za takie pożyczki, firma ta wychodzi z ofertą “Pożyczka na Start” – czyli pierwszej pożyczki za darmo z oprocentowaniem RRSO 0%.

Tak, teraz (od 11.04.2018) biorąc w tej firmie pożyczkę przez internet na kwotę od 500 do 1500 zł oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Niestety oferta ta ogranicza okres w jakim musimy ją spłacić (4 miesiące) oraz ilość rat (też dokładnie 4 raty). Jednak jest to i tak dwukrotnie dłuższy termin w porównaniu do konkurencji.

Provident - pożyczka za 0 zł na 4 miesiące

Oferta ta wydaje się ciekawą propozycją dla osób które potrzebują niewielkiej ilości gotówki, a jednocześnie wiedzą że nie uda im się spłacić np. w 30 dniach (jak to jest w ofercie większości chwilówek). Tutaj na spłatę mamy aż 4 miesiące, co jest wyjątkiem wśród pożyczek bezodsetkowych krótkoterminowych.

Przykładowo:

Biorąc pożyczkę 1500 zł na 4 miesiące oddajemy co miesiąc 375 zł.

(375 x 4 = 1500)

Szukając zatem darmowej chwilówki ale na dłuższy termin niż 30 czy 60 dni, warto sprawdzić tę ofertę. Dla ułatwienia link do niej jest poniżej.

 

Provident - sprawdź ofertę firmy

 

Aktualizacja 14.03.2019

Oferta firmy “Pożyczka na start” zmieniła się na korzyść dla klienta. Więcej na ten temat w artykule: Pożyczka na start w Providencie na 5 miesięcy bez odsetek.

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x