Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

“Pożyczka na Start” bez odsetek na 4 miesiące w Providencie

Zdarza się czasami że firmy pożyczkowe chcąc zachęcić nowych klientów do siebie zmieniają taktykę wprowadzając całkiem nową ofertę. Tak też się stało w przypadku bardzo znanej firmy jaką jest Provident. Teraz nowi klienci mogą pożyczyć do 1500 zł całkowicie bez kosztów. Warunek – oddaj co pożyczyłeś w 4 miesiące.

Provident - pożyczka na start

Do tej pory firma ta kojarzyła się tylko z pożyczkami ratalnymi w których kwoty odsetek nie były wcale takie niskie. Chcąc jednak zachęcić do siebie nieufne osoby które poszukują nowych środków na krótki termin, a jednocześnie nie chcą płacić kolosalnych odsetek za takie pożyczki, firma ta wychodzi z ofertą “Pożyczka na Start” – czyli pierwszej pożyczki za darmo z oprocentowaniem RRSO 0%.

Tak, teraz (od 11.04.2018) biorąc w tej firmie pożyczkę przez internet na kwotę od 500 do 1500 zł oddajemy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Niestety oferta ta ogranicza okres w jakim musimy ją spłacić (4 miesiące) oraz ilość rat (też dokładnie 4 raty). Jednak jest to i tak dwukrotnie dłuższy termin w porównaniu do konkurencji.

Provident - pożyczka za 0 zł na 4 miesiące

Oferta ta wydaje się ciekawą propozycją dla osób które potrzebują niewielkiej ilości gotówki, a jednocześnie wiedzą że nie uda im się spłacić np. w 30 dniach (jak to jest w ofercie większości chwilówek). Tutaj na spłatę mamy aż 4 miesiące, co jest wyjątkiem wśród pożyczek bezodsetkowych krótkoterminowych.

Przykładowo:

Biorąc pożyczkę 1500 zł na 4 miesiące oddajemy co miesiąc 375 zł.

(375 x 4 = 1500)

Szukając zatem darmowej chwilówki ale na dłuższy termin niż 30 czy 60 dni, warto sprawdzić tę ofertę. Dla ułatwienia link do niej jest poniżej.

 

 

Aktualizacja 14.03.2019

Oferta firmy “Pożyczka na start” zmieniła się na korzyść dla klienta. Więcej na ten temat w artykule: Pożyczka na start w Providencie na 5 miesięcy bez odsetek.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o