Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Nowy iPad Pro 11 cali i dwa Samsungi Galaxy S9 do wygrania w konkursie Wandoo

Na koniec roku 2018 firma Wandoo przygotowała prosty konkurs z wartościowymi nagrodami. Wypasiony iPad Pro firmy Apple warty kilka tysięcy złotych oraz dwa Samsungi Galaxy S9 – to całkiem atrakcyjne nagrody jak na konkurs pożyczkowy. Wystarczy że wymyślisz slogan reklamowy po wzięciu kolejnej pożyczki, a jedna z tych nagród może być Twoja.

Wandoo konkurs iPad Pro Samsung Galaxy S9

Wandoo, jest to firma udzielająca chwilówek na okres do 30 dni z kwotami nie przewyższającymi 5000 zł. Zaletą tej firmy jest to, że biorąc pożyczkę po raz pierwszy w tej firmie, oddajemy dokładnie tyle ile wzięliśmy. Niestety, wzięcie pożyczki tylko jeden raz w Wandoo, nie uprawnia nas jeszcze do udziału w tym konkursie. Dlaczego?

A to dlatego, że – jak czytamy w regulaminie – aby wziąć udział w tym konkursie należy mieć uruchomioną już drugą lub kolejna pożyczkę w tej firmie. Poza tym nasze poprzednie zobowiązania muszą być spłacone w terminie.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w tym konkursie i mieć szansę na wygranie cennych nagród, to:

  1. Musisz być klientem Wandoo.
  2. Musisz mieć spłaconą w terminie przynajmniej jedną pożyczkę.
  3. Musisz mieć obecnie zaciągnięty kredyt w tej firmie.

Jeśli powyższe warunki masz spełnione to spokojnie możesz wziąć udział w tym konkursie, w którym nagrodami są:

  1. Tablet iPad Pro 11 cali 64GB WiFi1 sztuka
  2. Smartfon Samsung Galaxy S9 SM-G9602 sztuki

Organizator co prawda nie podaje wartości tych nagród, jednak takie informacje znaleźć można w sklepach internetowych. Na stronie Ceneo.pl widać, że taki tablet to koszt ponad 3700 zł, a Samsung Galaxy s9 kosztuje teraz ponad 2000 zł. Jest więc o co walczyć. A jak zdobyć taką nagrodę?

Wandoo logo

Otóż aby wziąć udział to, jaki pisałem wyżej, musisz mieć uruchomiony drugi lub kolejny kredyt w Wandoo. Musisz go wziąć w czasie trwania tego konkursu czyli między 10.12.2018 a 14.02.2019. Możesz go oczywiście spłacić wcześniej niż przewiduje to umowa. Poza tym należy wysłać email na adres: info@wandoo.pl (w temacie wpisać „Konkurs”) z wymyślonym przez siebie sloganem reklamowym na temat firmy Wandoo.

Uwaga !

Jeśli nie masz jeszcze żadnej pożyczki wziętej od firmy Wandoo, to nic straconego. Też możesz mieć szansę na nagrodę. Weź pierwszą pożyczkę, spłać ją w terminie (lub szybciej) i następnie weź kolejną. To da ci prawo do wzięcia udziału w tym konkursie.

Poza tym trzeba jeszcze polubić na Facebooku profil firmy Wandoo i dodać go do obserwowanych. I to wszystko.

3 najlepsze slogany reklamowe zostaną nagrodzone właśnie takimi nagrodami a laureaci o wygranej zostaną powiadomieni drogą elektroniczną.

 

Wandoo - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin tego konkursu „Wygraj z Wandoo.pl”: tutaj

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x