Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

NetCredit i konkurs “Powrót do szkoły” – wygraj laptop lub tablet Lenovo

I mamy kolejną firmę pożyczkową która poprzez konkurs chce zachęcić do siebie osoby, które potrzebują gotówki. Tym razem jest to NetCredit – firma pożyczkowa z długoletnią już tradycją w Polsce. Biorąc pożyczkę w okresie do końca września 2020 roku, możemy wziąć udział w konkursie o nazwie „Powrót do szkoły”, gdzie w nagrodę możemy wygrać laptopa Lenovo wartego 2000 zł lub tablet o wartości 600 zł. Jeśli więc szukasz dodatkowej gotówki na okres nie dłuższy niż 30 dni to warto zainteresować się ofertą firmy NetCredit i tym właśnie konkursem.

NetCredit konkurs laptop tablet

Jaką pożyczkę oferuje firma?

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji wzięcia kredytu w NetCredit, to jako nowy klient możesz otrzymać w tej firmie pożyczkę w maksymalnej kwocie 3000 zł. Dopiero za kolejnym razem kwota ta może wzrosnąć do max. 5000 zł. Niestety, za każdym razem trzeba taki kredyt zwrócić w terminie 30 dni, inaczej zostaną doliczone dodatkowe koszty.

Dla nowych klientów jest jednak ciekawa propozycja – kwota pożyczki do 500 zł jest bez odsetek. Oddajemy tylko to co pożyczyliśmy. Jest to taka niejako zachęta do tego, aby ewentualnie w przyszłości również wziąć kolejny kredyt w tej samej firmie. RRSO takiej pożyczki to rzeczywiście 0%, bez żadnych haczyków ani innych niespodzianek.

NetCredit pożyczka 500 zł

Konkurs „Powrót do szkoły”

Biorąc teraz kredyt w tej firmie, każdy mam możliwość wygrania jednej z 5 nagród:

  1. 2 laptopy Lenovo IdeaPad 3 – o wartości 2000 zł każdy oraz
  2. 3 tablety Lenovo TAB M10 – o wartości 600 zł każdy

Aby wziąć udział w konkursie, należy wziąć pożyczkę w firmie NetCredit, w terminie do 30.09.2020, a następnie po zalogowaniu do profilu klienta, w odpowiednim miejscu wypełnić i wysłać do organizatora slogan o temacie: Jak twoim zdaniem powinna wyglądać szkoła przyszłości?

Jury wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je ww. sprzętem elektronicznym, o czym laureaci dowiedzą się poprzez email. Warto więc tutaj rozwinąć nieco swoją kreatywność i pomysłowość, ponieważ to właśnie odpowiedzi najciekawsze będą miały największe szanse na wygranie nagród.

Zapraszam więc do tego konkursu wszystkich pilnie szukających dodatkowych środków – na koniec wakacji i na początek roku szkolnego.

 

NetCredit - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin konkursu “Powrót do szkoły”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x