Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Modna Pożyczka – 500 zł za darmo dla nowych klientów

Na stronie firmy Modna Pożyczka możemy otrzymać maksymalnie 500 zł jesli jesteśmy nowym klientem tej firmy. Pożyczkę możemy wziąć na 15 lub 30 dni jeśli nie figurujemy na “czarnej” liście w rejestrach dłużników.

Firma udzielająca tutaj pożyczki to Mała Pożyczka Sp. z o.o i jest to ta sama firma pożyczkowa która udziela pożyczek w takich firmach jak PożyczkaPlus i SmartPożyczka. Tak więc jeśli jesteś dłużnikiem w jednej z tych firm pożyczkowych to jest duże prawdopodobieństwo że nie otrzymasz jednak pożyczki w Modna Pożyczka.

Modna Pożyczka powstała z myślą o tych co kochają modę, śledzą aktualne trendy i mają marzenia po które nie boją się sięgać, jednak stoi tu im na przeszkodzie chwilowy brak gotówki. Mając taki problem możemy wziąć pożyczkę w tej właśnie firmie i dzięki temu możemy spełnić nasze małe marzenia.

Jeśli przewidujemy że nie uda nam się spłacić tutaj zaciągniętej pożyczki w terminie – zawsze możemy wnioskować o przedłużenie terminu spłaty o kolejne 7, 14 lub 30 dni.

Modna Pożyczka - 500 zł za darmo

16.03.2016 – Aktualizacja

Z uwagi na fakt, iż przyznawalność pożyczek w tej firmie jest napradę znikoma, postanowiliśmy nie promować już tej firmy na naszej stronie internetowej. Szkoda czasu naszego jak i potencjalnych klientów.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x