Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Miloan podwyższa limit – teraz 2500 zł dla nowych klientów

Wzmożony ruch przedświąteczny daje również o sobie znać na płaszczyźnie pożyczek krótkoterminowych. Walkę o klienta w tym okresie wśród firm pożyczkowych widzimy nie tylko wśród reklam telewizyjnych ale również obserwując zmiany w ofertach tych firm.

Jednym z takich pozytywnych przykładów jest firma Miloan – specjalizująca się w udzielaniu tzw. chwilówek. Firma ta już po raz drugi w tym roku podwyższa bowiem limit pożyczek oferowanych nowym klientom.

Miloan - 2500 zł za darmo na święta

Wszyscy nowi klienci tej firmy mają teraz możliwość pożyczenia kwoty 2500 zł (poprzednio było to 2000 zł) w kredycie z oprocentowaniem RRSO 0%. Jeśli więc nie brałeś nigdy wcześniej pożyczki w tej firmie, to taka właśnie kwota jest dla ciebie dostępna. Co nie oznacza wcale że ją otrzymasz nawet jeśli o taką będziesz się ubiegać…

Minimalnym wymaganiem bowiem jest wiek (od 22 do 75 lat) i pozytywna historia w bazach dłużników:

Miloan dopiero po sprawdzeniu w ww. rejestrach przyznaje (lub nie) tobie kredyt. Dzięki takiemu zabiegowi firma zabezpiecza się przed przyznawaniem kredytów osobom które notorycznie się zadłużają i nie spłacają potem zobowiązań.

 

Miloan - przejdź na stronę firmy

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x