Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

KredytZen

KredytZen

Najważniejsze informacje na temat firmy

Aktualizacja: 15.05.2017

Potrzebujesz szybkiej pożyczki online, bez ukrytych kosztów, firmy która w serwisie oferuje pierwsze zobowiązanie całkowicie za darmo? Zajrzyj na stronę KREDYTZEN.pl oferującą mikropożyczki łatwe do uzyskania przez Internet.

​KREDYTZEN dane firmy

​Aleje Jerozolimskie 28

00-001 Warszawa, Polska

info@kredytzen.pl

​​

Godziny pracy:

od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.30

soboty od 10.00 do 15.00

​Co oferuje serwis KREDYTZEN ?

KREDYTZEN to firma pozwalająca na uzyskanie szybkiej mikropożyczki przez Internet w kwocie od 200 do 4000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 30 dni. Wnioski rozpatrywane są a przyznane pieniądze przesyłane na konto klienta nawet w kilka minut.

Kto może otrzymać pieniądze od KREDYTZEN ?

​Żeby móc wnioskować o pożyczkę na stronie KREDYTZEN.pl należy być obywatelem/rezydentem Polski, posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz ROR, a także wykazać się stałymi źródłami dochodu. Wiek osób wnioskujących o mikropożyczkę, to zakres pomiędzy 20 a 65 rokiem życia.

​Jak uzyskać pożyczkę w KREDYTZEN ?

​Wystarczy wejść na stronę serwisu i wypełnić wniosek. Po określeniu potrzebnej kwoty pożyczki oraz czasu potrzebnego na jej spłatę, wraz z prawidłowym wypełnieniem danych osobowych pieniądze na koncie mogą się pojawić już w kilka minut. W przypadku nowych klientów weryfikacja przebiega na podstawie rozmowy telefonicznej.

​Kiedy może nastąpić odmowa udzielenia pożyczki w KREDYTZEN ?

​Odmowa udzielenia mikropożyczki w KREDYTZEN może nastąpić z kilku powodów. Sama decyzja kredytowa może być odmowna, jeżeli nie spełniamy warunków zawartych w regulaminie, w kwestii zdolności kredytowej. Oprócz tego decyzja o nieprzyznaniu pożyczki może wynikać z nieprawidłowego wypełnienia wniosku, w tym danych potrzebnych do kontaktu lub jeżeli ktoś z danego gospodarstwa domowego obecnie jest już aktywnym klientem serwisu.

Na jakich warunkach udzielana jest promocyjna, darmowa mikropożyczka ?

​Serwis KREDYTZEN umożliwia wzięcie pożyczki nowym klientom, całkowicie bez opłat. Jest to jednorazowa promocja, a dokładne jej warunki są omawiane po złożeniu wniosku o przyznanie chwilówki.

Na dzień 15.05.2017 roku darmową pożyczkę możemy otrzymać do kwoty 500 zł.

​Jak wygląda spłata pożyczki w KREDYTZEN ?

​Otrzymując natychmiastowe wsparcie pieniężne od KREDYTZEN, deklarujemy się na spłatę całości zobowiązania w ustalonym w umowie terminie. Jeżeli maksymalny termin spłaty mikropożyczki minie a klient nadal nie oddał jej plus dodatkowych opłat i odsetek (jeżeli są), KREDYTZEN może rozpocząć postępowanie windykacyjne, które dodatkowo obciąży finansowo kredytobiorcę.

Zalety
  • pierwsza pożyczka dla nowych klientów za darmo
  • elastyczny wybór kwoty i terminu spłaty pożyczki
  • decyzja i wpłata środków na konto nawet w 15 minut
  • kwoty pożyczki od 200 zł do nawet 4000 zł
Wady
  • dodatkowe koszty przy braku spłaty w umownym terminie
  • tylko dla klientów poniżej 65 roku życia
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x