Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Konkurs ze Smart Pożyczką na Dzień Matki – wygraj bon prezentowy 1000 zł

7 dni – tylko tyle czasu potrwa najnowszy konkurs pożyczkowy zorganizowany przez firmę udzielającą pożyczek krótkoterminowych – Smart Pożyczka. Jest więc okazja na zgarnięcie nagrody głównej – 1000 zł w formie bonu na zakupy w serwisie Prezent Marzeń. Wystarczy wziąć dowolną pożyczkę gotówkową (również tę pierwszą – bezodsetkową) i wymyślić oryginalną odpowiedź na pytanie konkursowe związane ze zbliżającym się Dniem Matki. Jeśli chodzi Ci po głowie oryginalny pomysł na spędzenie czasu z mamą, to obok tego konkursu nie powinieneś przejść bokiem.

Mamy! Smart okazje

Nie ważne, czy już kiedyś brałeś pożyczkę w Smart Pożyczce czy też nie, w konkursie „MAMY! SMART OKAZJE!” możesz wziąć udział, jeśli w terminie do 26.05.2021 roku weźmiesz dowolną pożyczkę z oferty tej firmy (dla nowych klientów do 3000 zł a dla obecnych klientów nawet do 10000 zł). Warto zauważyć, że firma ta oferuje pierwszą pożyczkę za darmo – do kwoty 1200 zł. Oznacza to, że jeśli jesteś nowym klientem tej firmy, to w 30 dni oddasz dokładnie tyle co pożyczyłeś – ani grosza więcej. Jest to więc dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niewielkiej kwoty dodatkowej gotówki na niespodziewane wydatki w najbliższym czasie.

Konkurs jest niezwykle prosty, gdyż po wzięciu kredytu na specjalnej stronie przygotowanej przez organizatora, trzeba wypełnić krótki formularz. Tam też jest specjalne pole, w którym musisz udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Jak spędzisz ten wyjątkowy dzień z mamą?”. Mowa tutaj oczywiście o Dniu Matki. Warto więc przed udzieleniem takiej odpowiedzi trochę jednak pomyśleć, gdyż tylko jedna osoba – z najciekawszą odpowiedzią – wygra bon prezentowy o wartości 1000 zł. Bon ten można będzie potem wydać tylko i wyłącznie na stronie Prezent Marzeń, na dowolny produkt z oferty tego portalu internetowego.

Strona z formularzem konkursowym poniżej:

 

Smart Pożyczka - weź pożyczkę i zgarnij 1000 zł

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x