Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Konkurs w Ferratum – umorzenie pożyczki dla najlepszych

Firma Ferratum Bank już po raz trzeci w tym roku organizuje promocję dzięki której można wygrać spłatę całej zaciągniętej pożyczki. Wystarczy w pomysłowy sposób odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe by cieszyć się z umorzenia całego kredytu.

Ferratum Bank - wygraj spłatę pożyczki

Promocja ta trwa od początku października aż do końca listopada 2018 roku. W tym czasie wystarczy wziąć kredyt w firmie Ferratum Bank i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

 

“Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić Twoją pożyczkę?”

 

Uwaga !

Promocja ta jest skierowana nie tylko do nowych klientów. Jeśli już kiedyś brałeś kredyt w tej firmie, to teraz również możesz wziąć udział w tym konkursie.

 

Nie ważne czy weźmiesz kredyt na raty (czyli długoterminowy) czy też kredyt – chwilówkę, taką do 30 dni. Ważne aby była to pożyczka wzięta w czasie trwania konkursu. A dla tych którzy nie wiedzą informacja: Pierwsza pożyczka w Ferratum Bank wzięta na 15 lub 30 dni (do 2000 zł) jest bez odsetek, czyli oddajesz tyle co pożyczyłeś, ani grosza więcej.

Po wzięciu kredytu należy wysłać email na adres marketing@ferratum.pl który powinien być w następującej formie:

  1. Tytuł email: Zgłoszenie na Konkurs Ferratum
  2. W treści należy podać: dane uczestnika (imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki), odpowiedź na pytanie konkursowe oraz oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferratum Bank moich danych osobowych, w tym wszelkich specjalnych kategorii danych osobowych (tzw. danych wrażliwych) zawartych w niniejszym mailu, na potrzeby Konkursu”.

Po wysłaniu czekamy już tylko na wyniki konkursu.

Co tydzień jedna, najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona nagrodą główną – umorzeniem całej zaciągniętej kwoty pożyczki. Jako że konkurs ten trwa 9 tygodni, a w każdym z nich jest wybierana jedna najlepsza odpowiedź, więc nagrodzonych zostanie łącznie aż 9 takich odpowiedzi.

Życzę zatem wszystkim uczestnikom – powodzenia, a potrzebującym wsparcia finansowego zachęcam do sprawdzenia właśnie tej firmy. Może akurat uda się Tobie wygrać zwrot całej pożyczonej kwoty pożyczki? Kto wie…

 

Ferratum Bank - przejdź na stronę firmy

 

 

Regulamin tego konkursu na stronie Ferratum Bank: tutaj

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x