Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Konkurs na Lendon.pl – wygraj spłatę swojej pożyczki

Jedna z większych i stabilniejszych firm oferujących pożyczki krótkoterminowe ma dla nowych klientów konkurs. Wygrać w nim można spłatę całej zaciągniętej pożyczki. Oto szczegóły tego konkursu o nazwie “Twoja wygrana pożyczka w Lendon.pl”.

Lendon - konkurs

Czas trwania konkursu

Konkurs odbywa się w okresie od 07 sierpnia do 5 listopada 2017 włącznie, jednak z wyłączeniem następujących dni:

  • od 11 do 24 września 2017
  • od 09 do 22 październik 2017

Jak widać chcąc przystąpić do tego konkursu nie możemy brać pożyczki w Lendon w środkowych okresach miesięcy we wrześniu i październiku. Skąd taki wybiórczy termin konkursu? – tego nie wiemy. Można się jedynie domyśleć że firma w ten sposób chce aby konkurs skończył się później, gdyż gdyby nie było tych przerw w konkursie to skończyłby się on miesiąc wcześniej.

Łącznie trwać on będzie przez 56 dni– tyle też razy ktoś otrzyma nagrodę.

Lendon - konkurs

Jak otrzymać nagrodę ?

Aby otrzymać nagrodę trzeba oczywiście wziąć pożyczkę na www.lendon.pl. I zaznaczmy tu od razu – jest to konkurs tylko dla nowych klientów Lendona. Jeśli brałeś kiedykolwiek u nich kredyt to nie możesz brać udziału w tym konkursie.

Nowy klient po otrzymaniu od nich pożyczki (a przypomnijmy – w Lendon nowy klient może otrzymać maksymalnie 2500 zł na okres 45 dni bez żadnych odsetek) otrzyma na maila zgłoszenie do tego konkursu. Będzie tam proste pytanie konkursowe “Z czym kojarzy Ci się Lendon.pl?”. Wystarczy na nie odpowiedzieć (w sposób oczywiście najciekawszy i najoryginalniejszy) i odesłać do organizatora.

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona w postaci spłaty całkowitej zaciągniętej pożyczki.

Zbliża się okres szkolny i w związku z tym będą też większe wydatki na ten cel. Cześć z nas zapewne będzie szukała taniego kredytu na krótki termin. Lendon ze swoją ofertą wychodzi naprzeciw i daje szansę na natychmiastowe pozbycie się długu poprzez ten konkurs.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki i konkursem to zapraszamy na www.lendon.pl.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x