Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Konkurs na Dzień Kobiet – weź pożyczkę i wygraj tablet

Firma pożyczkowa Ferratum Bank zaczyna już być znana z tego że swoich klientów przyciąga przeróżnymi konkursami. Tak też się dzieje w przypadku nachodzącego Dnia Kobiet (nie trzeba przypominać przecież nikomu że to święto obchodzimy 8 marca), z której to okazji pożyczkodawca ten również przygotował specjalny konkurs. A jak w nim wziąć udział i co można wygrać – o tym dalej.

Ferratum Bank - konkurs na dzień kobiet

Nagrody – markowe tablety

No właśnie, zacznę od nagród. Otóż tak jak w poprzednim konkursie, który dopiero co się zakończył zresztą, tak i teraz mamy możliwość wygrania całkiem fajnego tableta marki Samsung, a dokładnie to modelu oznaczonego jako Galaxy Tab E T561 3G. Tablet ten z pamięcią 8 GB, rozdzielczością 1280×800 i z szybkim czterordzeniowym procesorem, na pewno nie jednemu z nas by się przydał. A jak możemy wyczytać w regulaminie tego konkursu, nagród takich jest przewidzianych aż 10 sztuk, więc myślę że warto wziąć udział w tym konkursie i powalczyć o nagrodę – jeśli oczywiście potrzebujemy akurat wsparcia finansowego.

Szanse że takowy wygramy są myślę duże, biorąc pod uwagę fakt, ile jest teraz tego typu firm pożyczkowych na rynku. A co dokładnie trzeba zrobić aby na taki tablet mieć szansę?

Samsung Galaxy Tab E T561 - konkurs

Warunki konkursu

No wiadomo, pierwszym i najważniejszym warunkiem jest wzięcie pożyczki gotówkowej od firmy Ferratum Bank. Nie jest przy tym istotne czy to będzie pożyczka ratalna czy pożyczka krótkoterminowa do 30 dni. Ważne aby wziąć ją w terminie między 20 luty a 8 marca 2018 roku.

Pamiętaj !

Pierwsza pożyczka krótkoterminowa w Ferratum Bank udzielana do 30 dni jest bez odsetek – oddajesz dokładnie tyle co pożyczyłeś. Żadnych kosztów.

Jak już weźmiemy taką pożyczkę to trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe: “Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet?”

Następnie odpowiedź na to pytanie wysyłamy na adres email: marketing@ferratum.pl wg. schematu:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu na Dzień Kobiet
  • w treści należy podać: imię, nazwisko, pesel lub nr pożyczki, oraz odpowiedź na pytanie konkursowe

Po wysłaniu takiego maila otrzymamy potwierdzenie jego wysłania i przyjęcia zgłoszenia do konkursu. Od 8 marca komisja konkursowa będzie miała teraz 2 tygodnie (najpóźniej do końca marca 2018) na wyłonienie 10 zwycięzców którzy otrzymają tablety Samsung w nagrodę.

Jeśli zatem szukasz pożyczki pozabankowej to pomyśl, czy czasami nie warto skorzystać teraz z oferty Ferratum Banku. Może akurat tobie uda się przy okazji zgarnąć taki tablet?

Regulamin tego konkursu: tutaj

 

Weź pożyczkę w Ferratum Bank

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x