Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Konkurs dla pożyczkobiorców – Szybka Gotówka spłaci kredyt za ciebie

Pomimo tego że w ofercie firmy pożyczkowej Szybka Gotówka nadal jest dostępna promocja z 50-cio złotowym bonusem do każdej pierwszej pożyczki (czytaj: poprzedni artykuł), firma ta na Święta wprowadziła dodatkową zachętę do wzięcia kredytu właśnie w tej firmie. Każdy bowiem kto w terminie do 24.12.2019 roku weźmie pożyczkę i udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe, ma szansę na zdobycie nagrody w postaci spłaty zaciągniętego kredytu!

Szybka Gotówka wygraj nie spłacaj

Aby wziąć udział w konkursie „Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię! Wygraj szansę nie spłacaj pożyczki” i móc powalczyć o jedną z 3 nagród (spłata zaciągniętej pożyczki wraz z ewentualnymi odsetkami) należy:

  1. Mieć ukończone 18 lat.
  2. Wziąć pożyczkę korzystając ze strony: szybkagotowka.pl w okresie do 24.12.2019 roku włącznie.
  3. Po wzięciu pożyczki otrzymasz email z pytaniem konkursowym. Odpowiedz na to pytanie i odeślij. Wszystkie wytyczne będą zawarte w emailu.

3 najciekawsze odpowiedzi zostaną wybrane w dniu 25.12.2019 przez jury tego konkursu. Zaraz po tym wybrane osoby zostaną powiadomione o tym że wygrały. Jak to w tego konkursach bywa, trzeba wykazać się pomysłowością podczas odpowiadania na pytanie, bo tylko odpowiedzi kreatywne a zarazem zwięzłe mają szanse na zajęcie dobrego miejsca w tym konkursie.

Szybka Gotówka bonus 50 zł

Konkurs ten, w odróżnieniu od poprzedniej promocji „Otrzymaj 50 zł za pierwszą pożyczkę” nie jest skierowana tylko do nowych klientów. Może wziąć w niej udział również osoba która już wcześniej korzystała z usług firmy Szybka Gotówka. Warto jednak zauważyć, że biorąc pożyczkę po raz pierwszy w tej firmie, można skorzystać z dodatkowego bonusu, jakim jest brak odsetek i prowizji od zaciągniętej kwoty kredytu. Takie osoby mogą więc skorzystać potrójnie (bezodsetkowa pożyczka, bonus 50 zł i konkurs) gdy zdecydują się na kredyt w Szybkiej Gotówce po raz pierwszy.

 

Szybka Gotówka - strona firmy pożyczkowej

 

Regulamin konkursu „Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię! Wygraj szansę nie spłacaj pożyczki”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x