Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Karta Trzynastka

Karta Trzynastka logo

Karta Trzynastka

Najważniejsze informacje na temat firmy

Aktualizacja: 19.09.2018

Potrzeba nagłego zastrzyku gotówki to coś, co coraz częściej pojawia się we współczesnych społeczeństwach. Wynika to z wielu różnych kwestii, często czysto konsumpcyjnych, takich jak potrzeba lub okazja do zakupienia czegoś, co zawsze chwieliśmy lub było nam potrzebne. W takim wypadku najczęściej sięgamy po szybkie pożyczki lub zakupy na raty. Ale istnieje jeszcze jedna możliwość. Posiadanie karty z limitem kredytowym, która zostaje aktywowana dopiero w momencie jego naruszenia. Takie możliwości daje firma Yolo S.A. i jej Karta Trzynastka.

Karta Trzynastka - do 4000 zł na karcie pożyczkowej

Yolo. S.A. – dane firmy

YOLO S.A.

00-105 Warszawa

ul. Twarda 18

NIP: 897-170-21-86

REGON: 020023793

KRS: 0000372319

Kontakt

​+48 222 28 28 28

kontakt@kartatrzynastka.pl

poniedziałek – piątek: 08:00 – 22:00

sobota – niedziela: 09:00 – 22:00

​Co to jest Karta Trzynastka ?

Karta Trzynastka to opcja kredytowa w formie karty, która niezależnie od momentu jej wydania, jest aktywna dopiero po pierwszym jej użyciu. Dzięki temu możesz mieć przy sobie zabezpieczenie finansowe niekosztujące ani grosza, dające możliwości szybkiej aktywacji linii kredytowej bez potrzeby udziału w tym czasie, procesów przyznawania pożyczki czy oczekiwania na wpłatę. Maksymalna kwota limitu to 8000 zł, która po włączeniu kredytu musi być spłacona w przeciągu 12 miesięcy.

​Kto może ubiegać się o Kartę Trzynastkę ?

​O wydanie kredytu w formie Karty Trzynastki może wnioskować każda osoba pomiędzy 20 a 70 rokiem życia, mająca pełną zdolność prawną i mieszkająca na terenie RP. Dodatkowo nie może ona mieć innego zobowiązania w Yolo S.A. oraz musi mieć zdolność kredytową, jak i możliwości finansowe spłaty w opinii firmy. Ponadto tak, jak przypadku każdej firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek przez Internet, należy posiadać aktywny numer telefonu komórkowego oraz konto e-mail.

​Jak wnioskować o Kartę Trzynastkę?

​Na początek należy wejść na stronę www.kartatrzynastka.pl, gdzie wybieramy interesującą nas kwotę zobowiązania oraz okres spłaty kredytu, na specjalnym kalkulatorze. Po wybraniu pasującej nam opcji przechodzimy dalej, kontynuując zamówienie produktu. Opłata weryfikacyjna potwierdzające nasze dane to zaledwie 1 zł płatne przelewem z naszego konta. Po sprawdzeniu naszej zdolności kredytowej podejmowana jest decyzja o wydaniu karty.

Karta Trzynastka – promocje dla nowych klientów

Dla nowego klienta otrzymującego Kartę Trzynastkę przewidziana jest promocja, gdzie przez pierwszy miesiąc od uruchomienia linii kredytowej jest on całkowicie za darmo. Oznacza to, że jeżeli wpłacimy z powrotem wszystkie środki, w przeciągu mniej niż 30 dni od momentu skorzystania z karty, nie będzie nas to kosztować ani złotówki.

Dodatkowe opłaty

​Należy pamiętać, że o ile płatność kartą jest zupełnie darmowa, o tyle operacja wypłaty gotówki z bankomatu kosztuje nas 5 zł. Ponadto sprawdzenie salda w bankomacie to każdorazowo opłata w wysokości 1,50 zł.

​Karta Trzynastka inne informacje

​Kredyt w postaci Karty Trzynastki wydawany jest na okres 12 miesięcy, jednak za pomocą panelu klienta na stronie marki, można bezproblemowo przedłużyć czas trwania umowy. Ponadto karta ta to świetny pomysł, mogący być strzałem w dziesiątkę, jeżeli od czasu do czasu zdarzają nam się niespodziewane wydatki i mamy problem na pozwolenia sobie na nie. Sama karta, dopóki nie jest aktywowana (co można wykonać od ręki) nie generuje żadnych kosztów.

​Karta Trzynastka wydawana jest przez mBank, dzięki czemu można mieć zaufanie do oferowanego produktu i obsługi. Sama firma YOLO S.A. – może i mało znana u przeciętnych Kowalskich, jednak jest już od wielu lat notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, tak więc do nie jest to firma krzak i spokojnie w takiej firmie można wziąć pożyczkę.

​Aktualizacja 01.07.2017

​Informujemy, iż Karta Trzynastka od dnia dzisiejszego usuwa z oferty “pierwszy miesiąc za darmo”. Oznacza to że opłaty będą naliczane teraz od pierwszego dnia wykorzystania środków z karty.

Zalety
  • Możliwość otwarcia linii kredytowej w dowolnym momencie, przy aktywacji karty
  • Limit karty do 8000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 360 dni
  • Oferta dostępna dla osób od 20 do 70 roku życia
  • Brak opłat za posiadanie karty, bez aktywacji limitu kredytowego
  • Możliwość przedłużenia umowy
  • Brak opłat za płatności kartą
Wady
  • Sprawdzanie zdolności finansowej przez firmę podczas podejmowania decyzji
  • 5 zł opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach, 1,5 zł za sprawdzenie salda
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x