Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Jeszcze więcej za darmo czyli wyższe kwoty dla klientów Kuki.pl

Na portalu pożyczkowym Kuki.pl właśnie pojawiała się nowa oferta. Wyższe kwoty pożyczek mogą otrzymać teraz nie tylko nowi klienci, ale również te osoby które biorą pożyczkę po raz kolejny za pośrednictwem tej właśnie platformy pożyczkowej.

Kuki pierwsza promocyjna pożyczka do 5000 zł

Strona Kuki.pl wprowadziła właśnie zmiany kwot dostępnych pożyczek pozabankowych. I tak:

  1. Dla nowych klientów którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług tej firmy, jest możliwość wzięcia pożyczki do kwoty 5000 zł (przedtem było to 3000 zł). Koszt takiej pożyczki pozostaje na niezmienionym poziomie i nadal taki kredyt otrzymujemy bez żadnych odsetek.
  2. Osoby ubiegające się o kredyt po raz kolejny w tej firmie, mogą liczyć na kwotę pożyczki do 15000 zł (przedtem było to 12000 zł)

Szkoda tylko że firma ta nie oferuje jeszcze dłuższych terminów spłaty takich kredytów. Nadal maksymalnym terminem określonym w umowie jest 30 dni. Jest co prawda możliwość przedłużenia tego terminu, jednak wtedy liczyć się trzeba już z kosztami.

Przykładowo:

Gdy bierzemy kredyt po raz pierwszy – 5000 zł – to oddajemy:

  • w terminie 30 dni: 5000 zł (czyli kompletnie bez odsetek)
  • w terminie przedłużonym o 7 dni (czyli po 37 dniach): 5660 zł
  • w terminie przedłużonym o 14 dni (czyli po 44 dniach): 5700 zł
  • w terminie przedłużonym o 30 dni (czyli po 60 dniach): 5785 zł

Jak widać z powyższego przykładu, spłata tego kredytu po terminie nie jest aż tak bijąca po kieszeni, a jak wiadomo kredyt na Kuki.pl jest kredytem krótkoterminowym, gdzie nasza zdolność kredytowa nie jest aż tak istotna. Pamiętać tylko trzeba aby wszelkie problemy ze spłatą o wyznaczonym czasie zgłaszać do firmy, aby nie mieć później nieprzyjemności z tego tytułu.

 

KUKI.PL - przejdź na stronę pożyczkodawcy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x