Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Jesienny konkurs na SzybkaGotowka.pl – wygraj bluzę lub powerbank Xiaomi

Nadchodzi jesień a wraz z nią konkurs pożyczkowy na stronie SzybkaGotowka.pl – z nagrodami które tej jesieni mogą się naprawdę przydać. Ciepłe bluzy, które pomogą przetrwać chłodne dni oraz powerbanki – dodatkowe źródła zasilania dla Twojego smartfona. Takie właśnie nagrody czekają na wszystkich tych którzy zechcą skorzystać z oferty firmy pożyczkowej Szybka Gotówka w najbliższych nadchodzących dniach.

Szybka Gotówka jesienny konkurs

Jesienny konkurs pożyczkowy o nazwie „Ocieplaj się i doładuj się! Otrzymuj przydatne prezenty od Szybka Gotówka” właśnie się rozpoczął i potrwa do 30.09.2019. Będą mogli do niego przystąpić wszyscy klienci tej firmy, którzy w tym okresie otrzymają od Szybkiej Gotówki kredyt. Nie istotne jest czy byłeś już wcześniej klientem tej firmy czy nie – biorąc pożyczkę otrzymasz też szansę na całkiem fajne nagrody:

  • 3 bluzy hoodie oraz
  • 5 powerbanków firmy Xiaomi – Mi Power Bank

Po wzięciu pożyczki otrzymasz email od Szybkiej Gotówki w którym będzie pytanie konkursowe. Odpowiadając na to pytanie w sposób pomysłowy i oryginalny, weźmiesz udział w walce o te nagrody rzeczowe. Otrzyma je 8 najlepszych odpowiedzi.

powerbank Xiaomi

Co prawda nagrody zostaną przyznane już w terminie do 4 października 2019, jednak firma zdecydowała, że roześle je do zwycięzców dopiero po terminowej spłacie pożyczonej kwoty pożyczki.

Jaki kredyt możesz otrzymasz w Szybkiej Gotówce?

Firma ta już od dłuższego czasu może pochwalić się jednym z największych kredytów udzielanych dla nowych klientów z bezodsetkową spłatą. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z usług te firmy, to możesz wnioskować nawet o kwotę 6000 zł. Co ważne, taką gotówkę należy spłacić w maksymalnym terminie 65 dni, co również jest wyjątkiem wśród tzw. chwilówek. Zazwyczaj w takich firmach klient musi zwracać pożyczone pieniądze już w ciągu 30 dni – tutaj nie!

Witaj jesień barwnie Szybka Gotówka

Gdy już wcześniej brałeś kredyt gotówkowy w Szybkiej Gotówce i spłaciłeś go w terminie, to teraz masz możliwość pożyczenia nawet do 10000 zł. Niestety okres spłaty w każdym przypadku jest taki sam i wynosi do 65 dni.

Jeśli więc jesteś zainteresowany pożyczką typu chwilówka, to może warto zainteresować się ofertą tej właśnie firmy – Szybka Gotówka. Konkurs ten bowiem trwa zaledwie tydzień, więc czemu by nie zawalczyć o dodatkowe atrakcyjne nagrody które mogą się Tobie przydać jeszcze tej jesieni.

 

Szybka Gotówka - strona firmy pożyczkowej

 

Regulamin konkursu „Ocieplaj się i doładuj się! Otrzymuj przydatne prezenty od Szybka Gotówka”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x