Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

InCredit / NetCredit – konkurs: Wiosenne Inspiracje

Niektóre firmy pożyczkowe chcąc zachęcić do tego aby właśnie u nich – a nie u konkurencji – klient wziął pożyczkę, organizują co pewien czas jakiś konkurs. Tak też się stało i tym razem. Zarówno firma InCredit jak i NetCredit organizują konkurs o nazwie Wiosenne Inspiracje.

Konkurs w każdej z tych firm jest osobnym konkursem, czyli nagrody są przyznawane osobno przez każdą z tych firm. Jednakże zarówno zadanie konkursowe jak i nagrody są bardzo podobne (żeby nie powiedzieć identyczne). Pokrótce poniżej przedstawiamy zasady samych konkursów jak i nagrody w każdej z tych firm.

I tak:

 1. Oba konkursy trwają do 30.04.2016 (w NetCredit co prawda informują że konkurs trwa do 23.05.2016 ale prace konkursowe można przesyłać tylko do 30.04.2016).
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić dwa warunki:
  • wziąć pożyczkę w tej firmie (InCredit lub NetCredit) w czasie trwania konkursu
  • wykonać wiosenną dekorację do domu inspirowaną logiem marki InCredit lub NetCredit (w zależności od tego gdzie wzięliśmy pożyczkę) i wysłać ją (bądź jej zdjęcie) na adres mailowy lub pocztą na adres podany w regulaminie
 3. Nagrody w konkursie są następujące:
  • Nagroda główna – odkurzacz automatyczny o wartości ok. 1900 zł firmy iRobot
  • Nagroda pocieszenia (w InCredit 2 nagrody, w NetCredit 3 nagrody) – bon turystyczny Rainbow Tours o wartości 1000 zł

Nagrody będą przyznawane w dwóch etapach:

 1. Etap I – 20 najciekawszych prac zostanie wyłonionych przez Komisję Konkursową. Prace te zostaną opublikowane na łamach profilu Facebook każdej z firm do dnia 8.05.2016
 2. Etap II – użytkownicy profilu Facebook obu firm będą głosować na najlepsze prace (w czasie od 09 do 22 maja 2016). Praca która zbierze największą liczbę polubień – wygrywa.

Prace inspirowane logiem InCredit wysyłamy tu: konkurs@incredit.pl, natomiast prace inspirowane logiem firmy NetCredit należy wysłać na adres: konkurs@netcredit.pl

Tak więc jak ktoś akurat wziął pożyczkę w jednej z tych firm lub ma taki zamiar (do 30.04.2016) oraz jest twórczy i ma ciekawy pomysł na wiosenną dekorację do domu to jest idealny moment na to aby w gratisie do pożyczki móc zgarnąć iRobota.

Konkurs w InCredit i NetCredit

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x