Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Happy Days w Solven i Polożyczka – obniż sobie prowizję kredytu o 222 zł

Dla wszystkich klientów (nowych i powracających) firmy Solven mam dobrą informację. Przez kolejne 4 dni na stronach u tego pożyczkodawcy odbywa się promocja Happy Days. Dzięki niej każdy klient który zdecyduje się na kredyt w wysokości min. 1400 zł otrzyma kod obniżający wysokość prowizji o kwotę 222 zł. Promocja ta nie potrwa długo, bo zaledwie 4 dni (do 12.09.2019) więc jeśli szukasz pożyczki krótkoterminowej na maksymalnie 30 dni, to warto teraz zajrzeć na stronę tego pożyczkodawcy.

Polożyczka Happy Days 222 zł obniżki

Jako że SOLVEN jest właścicielem również strony Polożyczka, nie ma więc różnicy czy ubiegamy się o kredyt na jednej czy drugiej stronie pożyczkowej. W każdym przypadku udzielać go nam będzie firma SOLVEN Finance spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Kod promocyjny w Happy Days otrzymasz zarówno na stronie Polożyczki jaki i Solven (linki do stron poniżej).

W firmie tej można ubiegać się oczywiście o pierwszą darmową pożyczkę w kwocie do 500 zł, gdzie nie będziemy musieli wcale oddawać odsetek po 15 lub 30 dniach, jednak taka kwota pożyczki nie uprawnia nas do wzięcia udziału w tej promocji Happy Hays. Musi to być kwota przynajmniej 1400 zł. Ważne jest też aby ubiegać się o kredyt na 30 dni, gdyż tylko na taki okres czasu uprawnia nas do obniżki prowizji o 222 zł.

Dobre jest jednak to, że z promocji tej mogą skorzystać zarówno osoby które już wcześniej brały kredyt w tej firmie, jak i nowi klienci Solven.

 

SOLVEN - przejdź na stronę firmy

lub

POLOŻYCZKA - przejdź na stronę firmy

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x