Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

FreeZl

FreeZl

Najważniejsze informacje na temat firmy

Aktualizacja: 18.05.2017

Szukasz szybkiego sposobu na załatanie finansowego dołka? Nie masz pomysłu skąd szybko otrzymać pieniądze, aby wykonać opłaty, których terminy gonią coraz bardziej? Może rozejrzyj się za odpowiednią ofertą chwilówek przez Internet? Jedną z ciekawych opcji, która pojawiła się ostatnimi czasy na rynku finansowym, jest Freezl. Co oferuje i jak można otrzymać pożyczkę w Freezl? Zapraszamy do lektury.

​Freezl – dane kredytodawcy

​CENTRUM ROZWIĄZAŃ KREDYTOWYCH SP Z O.O.

KRS 0000586553,

REGON 362786454,

NIP 525-263-74-90

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, Polska

 

Kontakt:

​+48 22 873 84 94

info@freezl.pl

Godziny pracy 24/7

​Co oferuje Freezl?

​Freezl to serwis zajmujący się udzielaniem szybkich, krótkoterminowych pożyczek online. Kwoty, jakie można otrzymać to od 100 zł do nawet 5000zł. Okres spłaty zobowiązań wynosi 35 dni. Oprócz tego Freezl to także oferta darmowych chwilówek. A to wszystko bez ograniczeń dotyczących wieku czy zarobków.

Jakie darmowe opcje są przewidywane dla klientów Freezl.pl ?​

Przede wszystkim Freezl oferuje co 5 pożyczkę całkowicie za darmo, bez odsetek, opłat i prowizji. Ponadto ciągle pojawiają się nowe promocje pozwalające na uzyskanie pierwszej pożyczki w Freezl również za zero. Obecnie oferują jedną z najwyższych kwot (aż 5000 zł) wśród chwilówek jakie wogóle są dostępne na rynku bez oprocentowania.

​Jak uzyskać pieniądze od Freezl ?

​Wystarczy wejść na stronę Freezl.pl i wypełnić formularz wraz z informacją o potrzebnej kwocie. Następnie wypełniamy formularz, w którym pilnujemy poprawności naszych danych. Można też zalogować się za pomocą Facebooka. Późniejszy etap to weryfikacja numeru rachunku, na który ma być przelana ewentualna pożyczka. Robi się to oczywiście tylko za pierwszym razem. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji środki przelewane są na podany ROR, zazwyczaj w przeciągu kilku do kilkunastu minut.

​Czy trudno jest uzyskać środki od Freezl ?

​Podczas przyznawania pożyczek nie jest brane pod uwagę zadłużenie czy inna negatywna historia kredytowa, jak i Freezl nie wymaga potwierdzenia przychodów. Także jedyne co nas interesuje to prawidłowo wypełniony formularz.

​Jak szybko podejmowana jest decyzja przez Freezl ?

​W przypadku kolejnych pożyczek cały proces ogranicza się zaledwie, maksymalnie do 15 minut. W przypadku pierwszego wnioskowania proces może ten się nieco wydłużyć ze względu na sprawdzenie danych zapisanych w formularzu i weryfikacji rachunku bankowego.

​Jak wygląda spłata pożyczki w Freezl.pl ?

​Aby spłacić zobowiązanie zaciągnięte u Freezl, wystarczy przelać kwotę ze swojego konta. W przypadku problemów ze spłatą w terminie, warto jest skontaktować się z biurem obsługi klienta, aby ustalić ewentualne rozwiązania tej kwestii. W przypadku opóźnień doliczane są dodatkowe odsetki. Jeżeli całość nie zostanie spłacona w terminie do 60 dni po ustalonej dacie w umowie, włączany jest proces windykacyjny.

Promocje od Freezl

​Freezl pozwala na różnego rodzaju promocje i bonusy dla stałych klientów. W ramach programów lojalnościowych co piąta pożyczka dla danego konsumenta jest całkowicie bezpłatna. Ponadto przyprowadzając do Freezl kolejnych klientów można otrzymać 40 zł mniejsze koszty kolejnych pożyczek za każdego zainteresowanego pożyczkami przyjaciela.

​Co jeszcze ?

​Freezl pozwala także, na zaciągniecie pożyczki refinansującej poprzednie, niespłacone zobowiązania, u innych pożyczkodawców. Dlatego w razie chęci przeniesienia kredytu do jednej firmy warto zastanowić się nad tą właśnie formą pożyczki.

Zalety
  • Pożyczki do 5000 zł
  • Decyzja o przyznaniu pożyczki nie zależy od historii kredytowej
  • Brak obowiązku dokumentowania zarobków
  • Brak ograniczeń wiekowych, wystarczy być osobą pełnoletnią
  • Ciekawe opcje dla stałych klientów (co piąta pożyczka za darmo) i program lojalnościowy (40 zł za przyprowadzonego klienta)
  • Możliwość refinansowania zobowiązań od innego kredytodawcy
Wady
  • Mało znany do tej pory pożyczkodawca
  • Nie zawsze uda się zaciągnąć pierwszą pożyczkę za darmo w wysokości 5000 zł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x