Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Freezl – pożyczka bez BIK i bez zaświadczeń

Zdarzają się i takie firmy pożyczkowe które oferują pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Jedną z nich jest portal pożyczkowy Freezl.pl, za pośrednictwem którego mamy możliwość otrzymania pożyczki do 5000 zł ! To wysoka kwota zważywszy że jest udzielana bez sprawdzania historii kredytowej i bez potrzeby dostarczania zaświadczeń o dochodach.

Freezl - pożyczka bez BIK

Pożyczki są udzielane całkowicie przez internet. Wystarczy wypełnić formularz online, zweryfikować swój rachunek bankowy i w przeciągu krótkiego czasu cieszyć się żądaną kwotą na swoim koncie.

Szkoda tylko że wysokość darmowej pożyczki wynosi zaledwie 100 zł. Zapewne nikt z nas tak niskiej kwoty nie potrzebuje pożyczać. Po co zatem ten chwyt marketingowy ? Tego nie wie nikt…

Niemniej – obserwując ich promocje – co piątą pożyczkę możemy otrzymać w tej chwili za darmo (nie płacimy odsetek i innych kosztów) a jeśli uda nam się namówić kogoś do wzięcia pożyczki z Freezl.pl to za każdą poleconą osobę otrzymamy 40 zł.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x