Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

FlexPożyczka

FlexPożyczka

Najważniejsze informacje na temat firmy

Aktualizacja: 21.05.2017

Potrzebny Ci szybki zastrzyk finansowy? Niespodziewane wydatki pokrzyżowały plany wakacyjne? A może samochód nagle odmówił posłuszeństwa, a przecież dzieci do szkoły trzeba zawieść? To, co się stało, nie powinno być ważne, ważne jednak jest to, czy znajduje się na rynku podmiot, który będzie w stanie nam pomóc? Może spróbuj w FlexPożyczka.pl

​FlexPożyczka.pl – dane firmy

​Pożycz Tu sp. z o.o.

z siedzibą w Częstochowie

ul. Dąbrowskiego 21/5

 

Kontakt:

biuro@flexpozyczka.pl

​Kto może skorzystać z oferty FlexPożyczka.pl ?

​Wnioskować o pożyczkę krótkoterminową może każdy, kto jest pełnoletnim obywatelem RP. Do tego wymagana jest pełna zdolność prawna oraz oczywiście posiadanie osobistego rachunku w jednym z Polskich oddziałów banków. Konieczne jest także posiadanie telefonu komórkowego z aktywnym numerem.

Jakie kwoty pożyczek i jakie okresy spłaty są proponowane w tej firmie ?

​Pierwsza pożyczka dla nowego klienta to maksymalnie 1500 zł z okresem spłaty do 2 miesięcy. Jest też ona całkowicie za darmo, bez dodatkowych opłat, czyli oddajemy w terminie tyle, ile otrzymaliśmy. Kolejne pożyczki dla stałych już klientów to kwoty nawet do 12000 zł i wyjście poza schemat jednorazowej spłaty, gdyż oferowane są także pożyczki ratalne nawet do 24 miesięcy.

​Jak ubiegać się po pożyczkę ?

​Należy wybrać odpowiadającą nam, dostępną dla nas opcję na stronie FlexPożyczka.pl, a następnie wypełnić wniosek online. Podczas brania pierwszej pożyczki od FlexPożyczka.pl wymagana jest także weryfikacja numeru ROR za pomocą przelewu weryfikacyjnego, oznaczanego odpowiednim tytułem.

​Ile czeka się na pożyczkę od FlexPożyczka.pl ?

​Czas potrzebny na weryfikację wniosku jest zminimalizowany niemalże do zera, a decyzja o przyznaniu pożyczki najczęściej pojawia się już w kilkanaście sekund po złożeniu wniosku online. W momencie spłaty pierwszej pożyczki każdy kolejny wniosek jest rozpatrywany bez dodatkowych formalności. Całość finalizowana jest od ręki przez pożyczkodawcę, natomiast to, ile będziemy czekać na pojawienie się pieniędzy na naszym koncie, zależy od sesji między lub wewnątrz bankowych.

​Jak wygląda spłata zaciągniętych zobowiązań ?

​Pożyczka od FlexPożyczka.pl spłacana jest według ustaleń zawartych w umowie. W przypadku problemów ze spłatą pożyczki w terminie każdy może wnioskować o jego przedłużenie na podstawie odpowiednich zapisów. Według nich istnieje możliwość wydłużenia czasu spłaty o okres od 5 do 60 dni.

FlexPożyczka wniosek

Co, jeżeli nie spłacę pożyczki w ustalonym terminie ?

​Standardowo, FlexPożyczka.pl tak jak i każda inna firma udzielająca tego typu wsparcia, ma możliwość ubiegania się o swoje należności za pomocą systemu windykacyjnego. Dodatkowo ma też prawo do obciążania pożyczkobiorcy kosztami monitów oraz karnymi odsetkami za każdy dzień poślizgu w spłacie.

​Czy FlexPożyczka.pl sprawdza rejestry dłużników i biura informacji o kredytobiorcach ?

FlexPożyczka.pl nie jest bezpośrednim źródłem udzielanej pożyczki, tylko pośrednikiem pomiędzy klientem a innymi podmiotami oferującymi wsparcie finansowe. Z tego powodu należy liczyć się z tym, że wniosek złożony na stronie FlexPożyczka.pl może być analizowany także pod kątem sprawdzenia naszej zdolności finansowej, jak i ewentualnych zadłużeń, lub negatywnej historii.

​Dodatkowe informacje

​FlexPożyczka.pl podkreśla na swoich stronach to, iż każdy klient ma prawo do rozwiązania umowy przed upływem 14 dni. Dlatego też dostarcza wszelakich informacji, w jaki sposób można tego dokonać, a to bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, jak i wzmacnia do niej zaufanie.

Zalety
  • szybka pożyczka przez Internet z decyzją w nawet w kilkanaście sekund
  • pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
  • dla stałych klientów, możliwość pożyczki nawet do 12 000 zł w systemie spłat ratalnych
  • dogodne możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki
  • dobór najlepszej opcji dla wnioskodawcy z szeregu różnych firm pożyczkowych
  • dostępność już dla osób od 18 roku życia
Wady
  • trzeba brać pod uwagę możliwość weryfikacji na stronach dłużników i sprawdzenie historii kredytowej
  • FlexPożyczka.pl jest pośrednikiem, a nie bezpośrednią firmą udzielającą pożyczek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x