Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Ferratum Bank spłaci za ciebie pożyczkę – gwiazdkowa edycja konkursu

Właśnie dzisiaj – 13.11.2018 roku – Ferratum Bank rozpoczyna swój już ostatni (zapewne) w tym roku konkurs pożyczkowy, w którym do wygrania jest spłata całego zaciągniętego kredytu. Tym razem jednak nagroda ta trafi w ręce zwycięzców aż 34 razy! Odpowiedz tylko na pytanie konkursowe w sposób najciekawszy jak tylko się da, a będziesz mieć duże szanse na zdobycie takiej nagrody.

Zapakuj prezenty z Ferratum Bank - promocja

Jeśli masz problem finansowy i szukasz pożyczki pozabankowej, to może zastanów się, czy nie warto by sprawdzić jak się ma sprawa kredytu w firmie Ferratum Bank. Firma ta bowiem udziela dwóch rodzajów pożyczek: krótko i długo – terminowe.

Te krótkoterminowe są udzielane na maksymalnie 30 dni i do kwoty 2000 zł. Jednak warto tutaj wspomnieć, że jeśli jesteś nowym klientem tej firmy to pierwszą pożyczkę masz za darmo, czyli oddajesz dokładnie tyle co pożyczasz, ani grosza więcej. Warunek jest jednak taki, aby spłacić całość w terminie, inaczej posypią się odsetki od tej pożyczonej kwoty.

Drugi rodzaj pożyczek firma udziela na dłuższy okres. Mam tu na myśli okres 24 miesięcy maksymalnie, ze spłatą kredytu w ratach miesięcznych. Kwota jaka jest dostępna dla „kowalskiego” to 10000 zł i tyle właśnie firma udziela kredytu najwięcej.

 

Jak wziąć udział w konkursie „Zapakuj prezenty z Ferratum Money” ?

A wracając do konkursu – aby wziąć w nim udział musimy wziąć kredyt na dowolny okres czasu. Obojętne też czy jest to pożyczka na raty czy ta krótkoterminowa. Każda z nich kwalifikuje nas do wzięcia udziału w konkursie i do walki o nagrodę główną czyli:


Możesz wygrać spłatę całego zaciągniętego kredytu!


Kredyt ten bierzemy w okresie od 13.11.2018 do 28.12.2018 roku. Następnie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić Twoją pożyczkę?”.

Odpowiedź (im bardziej pomysłowa tym lepiej) wysyłamy na adres email: marketing@ferratum.pl w następującej formie:

  1. Tytuł emaila: Zgłoszenie na Konkurs Ferratum
  2. W treści wpisujemy nasze dane: Imię, Nazwisko, PESEL lub nr pożyczki
  3. Poniżej naszą odpowiedź na pytanie konkursowe oraz oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferratum Bank moich danych osobowych, w tym wszelkich specjalnych kategorii danych osobowych (tzw. danych wrażliwych) zawartych w niniejszym mailu, na potrzeby Konkursu”

Od tego momentu cierpliwie czekamy na wyłonienie zwycięzców konkursu. A w tej edycji będzie ich aż 34! Tak, trzydziestu czterem osobom zostanie przyznana nagroda główna w postaci zwrotu całego kredytu – tyle osób nie będzie musiało go spłacać WCALE! Codziennie jedna osoba wygrywa nagrodę!

Jest to niewątpliwie nowy rekord jeśli chodzi o ilość nagród oferowanych przez Ferratum Bank w tym roku. Miejmy nadzieję że nagrody te trafią do tych, którzy najbardziej ich potrzebują.

Jeśli jesteś tym konkursem zainteresowany, to przejdź na stronę Ferratum Bank, wybierz interesujący cię kredyt i skorzystaj z tej promocji:

 

Ferratum Bank - przejdź na stronę firmy

 

Nakładające się terminy konkursów

Analizując sobie regulamin obecnego “Zapakuj prezenty z Ferratum Money” i poprzedniego konkursu (link do opisu: tutaj) można dojść do wniosku, że coś z tymi konkursami w Ferratum Bank chyba jest nie tak. Właśnie rozpoczyna się nowy konkurs, a poprzedni jeszcze się nie skończył! O co tu chodzi?

Przecież ten poprzedni nadal trwa i będzie trwał do końca tego miesiąca (listopada 2018). Pytanie konkursowe to samo, nagroda taka sama, zasady te same. Nagród tylko jest więcej. Czy ja tutaj czegoś nie rozumiem?

Jako że dzisiaj już późno (po 20:00) i na infolinii w Ferratum Bank nikt nie odbiera, zadzwonię jutro i dowiem się o co chodzi. Z pewnością jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie. Jak tylko się dowiem dam tutaj znać.

Tymczasem aktualnym wydaje się być obecny konkurs, a jako że zasady są te same co zasady konkursu z 25.09.2018, więc problemu na razie większego nie ma – z punktu widzenia klienta. Co jednak powie na to Ferratum Bank, zobaczymy…

 

Aktualizacja 19.11.2018

jako że na infolinii nikt nie umiał odpowiedzieć na pytanie: dlaczego jest taka sytuacja gdzie jeden konkurs nakłada się na drugi, postanowiłem że zapytam e-mailem. Minęło kilka dni od czasu jak wysłałem pytanie do marketing@ferratum.pl.  Niestety do dzisiaj odpowiedzi żadnej nie uzyskałem. Nasuwa się zatem jeden wniosek:

W Ferratum Bank nie panują nad wszystkimi promocjami i nie zawsze respektują swoje regulaminy konkursowe!

Czy zatem poprzednia promocja się zakończyła? Tego nie wiadomo. Pewnie nie, pewnie nie rozdali wszystkich nagród bo niby jak, skoro w miejsce tamtej promocji z 25.09.2018 nagle wprowadzili nową na tych samych zasadach. Oby tylko obecna promocja doczekała się rozdania wszystkich nagród! Czego życzę wszystkim uczestnikom…

 

Regulamin obecnego konkursu „Zapakuj prezenty z Ferratum Money”: tutaj

 

Ferratum Bank - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x