Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Ferratum Bank – jesienny konkurs z pożyczką ratalną

Wszyscy klienci Ferratum Bank którzy w okresie od 17.10.2016 do 11.11.2016 wezmą pożyczkę ratalną na dowolny okres i na dowolną kwotę przewidzianą w ofercie, mogą wziąć udział w konkursie o nazwie „Jesienny konkurs„.

Wystarczy, że po przyznaniu pożyczki w tym okresie odpowiemy na pytanie konkursowe: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”

Ferratum Bank - Jesienny Konkurs

Nie ważne tutaj jest jaką formę przybierze twoja odpowiedź na to pytanie: czy to będzie w formie zwykłego tekstu, wiersza, opowiadania, grafiki, zdjęcia czy inny rodzaj pracy. Ważne aby dało się go przesłać mailem. Liczy się pomysłowość i oryginalność przesyłanych odpowiedzi.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy wysyłać na adres: konkurs@ferratumbank.pl zachowując poniższy schemat wiadomości:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu
  • dane przystępującego do konkursu: imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki
  • treść maila: Odpowiedź na pytanie konkursowe

W mailu można również podać preferowaną nagrodę I, II i III stopnia.

A nagrodami w konkursie są:

  1. Nagroda I stopnia (zwana również nagrodą główną): 3 tablety Samsung TAB E T560NZW, 3 mini wieże PIONEER X-HM15-K, 3 ciśnieniowe ekspresy do kawy DELONGHI ECO 311.BK. Łączna ilość nagród I stopnia wynosi 9 sztuk.
  2. Nagrody II stopnia: 3 kamery sportowe GOPRO HERO (CHDHA-301), 5 inteligentnych odkurzaczy SENCOR SVC 7020BK. Łączna ilość nagród II stopnia wynosi 8 sztuk.
  3. Nagrody III stopnia: 10 aparatów FUJI INSTAX MINI 8S INSTANT CAMERA, 10 głośników bezprzewodowych CREATIVE MUVO MINI. Łączna ilość nagród III stopnia wynosi 20 sztuk.

Należy jednak zaznaczyć że w konkursie można brać udział jedynie gdy weźmie się pożyczkę ratalną – w związku z tym jeśli weźmiemy pożyczkę za 0 zł na okres do 60 dni – nie możemy brać udziału w konkursie.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x