Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Fastero – firma która stawia na szybkość

Zbliżają się święta a co za tym idzie – większe wydatki. W okresie tym jak co roku pojawiają się też jak grzyby po deszczu – nowe firmy pożyczkowe. Jedną z nich jest Fastero – portal pożyczkowy oferujący szybkie kredyty na krótki okres czasu.

Fastero - szybka pożyczka do 1500 zł z RRSO 0%

Właścicielem portalu jest spółka PolCredit, która to przy współpracy z instytucjami pożyczkowymi oferuje klientom kredyty na następujących warunkach:

  1. Trzeba być w wieku od 20 do 70 lat
  2. Mieszkać w Polsce i mieć Polskie obywatelstwo i dowód osobisty
  3. Posiadać konto bankowe, telefon i adres email
  4. Nie figurować w BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) oraz w innych rejestrach jako dłużnik

Jako nowy klient mamy możliwość otrzymania tutaj pożyczki na maksymalnie 30 dni. Okres ten nie będzie dłuższy nawet gdy będziemy wnioskować kolejny raz o kredyt w tej firmie.

Za pierwszym razem nasza pożyczka jest nieoprocentowana, czyli oddamy dokładnie tyle co pożyczymy. Niestety kwota kredytu o jaką możemy się ubiegać w tej firmie jest niewielka (bo zaledwie 1500 zł), dopiero kolejne pożyczki są dostępne w kwocie wyższej (ale też szału nie ma) bo całe 3000 zł. Jednak gdy potrzebujemy pożyczyć szybko, niewiele i bez długiego oczekiwania na pieniądze, to jest to dobre rozwiązanie.


W FASTERO otrzymasz pierwszy bezodsetkowy kredyt w wysokości 1500 zł


Fastero swoją nazwę zapewne wzięło od angielskiego słowa „faster” – czyli szybciej. Można się zatem spodziewać tutaj tego, że cały proces pożyczkowy przebiegnie całkiem sprawnie i na wynik oceny naszej osoby pod kątem „przyznać kredyt czy nie” nie będziemy musieli długo czekać.

Jeśli zatem szukasz szybkiej pożyczki (chwilówki) na dowolny cel i chcesz się przekonać o słuszności nazwy tego portalu, to poniżej znajdziesz przycisk który cię tam przeniesie.

 

FASTERO - strona firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x