Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Extraportfel zwiększa kwotę pierwszej darmowej pożyczki

Idzie wiosna a wraz z nią idą nowe promocje firm pożyczkowych. Tym razem z ciekawą propozycją wychodzi do klientów Extraportfel. Znana firma pożyczkowa zwiększa kwotę pierwszej pożyczki do 3000 zł. A jak wiadomo – pierwsza pożyczka jest tu bez odsetek.

Extraportfel - 3000 za darmo

Klienci znają już tę markę od kilku lat. Jak wiadomo pożyczyć tutaj można jedynie na 45 dni. Niby “jedynie”, choć większość firm z chwilówkami oferuje kredyty dla nowych klientów do 30 dni. Pożyczki w Extraportfel są głównie dla tych osób, którym zależy na szybkim, bez zbędnych formalności, pozyskaniu niedużej gotówki na krótki okres czasu.

Pierwszy raz pożyczymy kwotę do 3000 zł (przedtem było to 2000 zł) i jeśli uda nam się to oddać w terminie do 45 dni, to nie zapłacimy żadnych odsetek ani innych opłat. Dopiero kosztować nas może kolejna pożyczka – do 6000 zł – na której spłatę również mamy do 45 dni.

Na szczęście jest tutaj możliwość refinansowania pożyczki. Opcję taką będziemy mieli po zalogowaniu się w Strefie Klienta. W tym wypadku Extraportfel współpracuje z innym pożyczkodawcą, który to pomoże nam w spłaceniu obecnego zobowiązania rozkładając je na mniejsze raty i wydłużając odpowiednio okres spłaty tak, abyśmy byli w stanie je spłacić.

 

Weź pożyczkę w Extraportfel

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x